fbpx

Imprezy integracyjne / Warsztaty integracyjne

Warsztaty kuchni molekularnej

KUCHNIA MOLEKULARNA CZYLI POŁĄCZENIE GASTRONOMII Z NAUKĄ

– GOTUJEMY W MINUSOWEJ TEMPERATURZE?
Kuchnia Molekularna jest w Polsce młodym zjawiskiem, które dopiero zaczyna się odkrywać przed szerszą publicznością. Kuchnia molekularna to kuchnia wykorzystująca wiedzę naukową z zakresu chemii i fizyki do przygotowywania potraw. Celem tych doświadczeń jest uzyskanie możliwie najbardziej czystych smaków często nietypowymi sposobami i niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach.

Makaron tagliatelle z whiskey, shoty z żubrówki z lodowego kawioru z musu jabłkowego przygotowanego w ciekłym azocie, Sferyczne ravioli z sera mozarella na galaretce pomidorowej, kawior owocowy z pianką z mleka kokosowego, Sorbet z Mojito – to tylko niektóre propozycje naszego molekularnego menu.

Wszystkie potrawy są bardzo ciekawe, widowiskowe i oczywiście smaczne! Do pokazów używamy często ciekłego azotu, którego tempera sięga -195,8 st. Celsjusza.  Dzięki temu przygotowujemy np. sorbety owocowe w czystej postaci, do których możemy dodać wysokoprocentowego także zamrożonego. W ciekłym azocie możemy również przeprowadzić proces smażenia i w taki sposób powstają różnego rodzaju coolanty!

Pokazy Kuchni Molekularnej są doskonałym wydarzeniem, które pasuje do długich szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych jako przerywnik dla rozluźnienia i zaciekawienia uczestników. Wszystkie potrawy które przygotowujemy na oczach uczestników są serwowane do degustacji a jako dodatkowy element pokazu można dołączyć bufet molekularny.

Również pokaz taki może być bardzo elastyczny jeśli chodzi o ramy czasowe, od pół godziny nawet do kilku godzin. Pokaz w dłuższych ramach czasowych może przybrać formę warsztatu wraz z wtajemniczeniem i przekazaniem podstawowych zasad gotowania.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...