fbpx

WARSZTATY PIWOWARSKIE – NAWARZ SOBIE PIWA

WARSZTATY PIWOWARSKIE

Rosnąca moda na domowe warzenie piwa dotarła również na Maltę. Właśnie z tego kraju przyjechał do Gdyni nasz Klient, dla którego przygotowaliśmy Warsztaty Piwowarskie.

We współpracy z naszym doświadczonym piwowarem oraz dzięki gościnności Hotelu Różany Gaj na kilka godzin zabraliśmy uczestników do stworzonego przez nas domowego browaru. Dla każdej z 3 grup przygotowaliśmy sprzęt i produkty niezbędne do rozpoczęcia procesu warzenia piwa.

OD TEORII DO PRAKTYKI

Część praktyczną poprzedziła prelekcja wprowadzająca w świat powstawania bursztynowego trunku. Podczas części teoretycznej adepci sztuki piwowarskiej mogli degustować różne gatunki piwa, podziwiać różnice w barwie czy też zapachu.

Warto dodać, iż na koniec uczestnicy butelkowali i kapslowali uwarzone piwo, a butelki i kapsle dekorowali własnoręcznie wykonanymi etykietami. Cały program przeplatany był konkursami, za które przyznawana była piwna punktacja. Warsztaty zwieńczył quiz z wiedzy nabytej podczas spotkania. Na wszystkich czekały nagrody, zaś zwycięzcy konkursów otrzymali nagrodę główną ufundowaną przez naszego piwowara.

Podobne oferty:

WARSZTATY BARMAŃSKIE

WARSZTATY KULINARNE

Wysyłam...