fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Warsztaty barmańskie – sztuka mieszania drinków

Warsztaty barmańskie – sztuka mieszania drinków

Zastanawiacie się, jak zaskoczyć gości dobrym koktajlem? Jak przygotować dobry aperitif oraz jak rozróżnić „short”, od „long” drinka? Odpowiedzi na te pytania poznacie na naszych warsztatach barmańskich. Nie będzie to tylko teoria, wręcz przeciwnie, będzie to dużo praktyki i degustacji!

Każdy uczestnik będzie pracował przy swoim stanowisku barmańskim, gdzie czekać będą składniki do przygotowania odpowiedniego koktajlu. Do wyboru będzie cała gama drinków, którą nasz profesjonalny barman może dostosować do Waszych potrzeb. Na „dzień dobry” każdy z Was otrzyma orzeźwiającego welcome drinka na bazie suchego lodu.

Dodatkowo w części degustacyjnej zaprezentujemy Wam paloną Sambuckę na ziarnach kawy oraz przygotujemy niestandardowe szoty. Oczywiście nie ominie Was pełne wprowadzenie i zapoznanie ze sprzętem barmańskim.

Pracując w grupach i indywidualnie poznacie tajniki mieszania składników i praktyczny aspekt pracy za barem. Jeśli tylko macie ochotę możecie się wiele nauczyć i dowiedzieć, by w przyszłości samodzielnie komponować przepyszne koktajle. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym.

Warsztaty barmańskie warto zakończyć show barmańskim, czyli pokazem nowoczesnej sztuki FLAIR.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...