fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Integracyjne warsztaty kulinarne

Integracyjne warsztaty kulinarne

Proponujemy Wam Integracyjne warsztaty kulinarne pod okiem najlepszych szefów kuchni i mistrzów patelni.

Na potrzeby imprezy rezerwujemy dla Was na wyłączność dedykowaną przestrzeń. Na miejsce będzie czekać na Was wino domu oraz regionalne piwa. Po wprowadzeniu przez naszego szefa kuchni, każdy otrzyma fartuch i odpowiednie przybory kuchenne. Następnie przydzielimy Was do stanowisk z odpowiednimi produktami spożywczymi, przy których doświadczony kucharz poinstruuje, jak wykonać daną potrawę.

Spotkanie może przybrać różne formy: wesołego wspólnego gotowania lub konkurencji grupowych, polegających na rywalizacji. Jednak bez względu na formę, sam proces kulinarny traktowany będzie traktowany jako narzędzie budowania, integrowania i wzmacniania zespołu.

Na tę okoliczność przygotujemy dla Was również zakąski oraz odpowiednio wyposażony bar. W tle klimatyczna muzyka, oświetlenie i inne elementy wystroju charakterystyczne dla danej kuchni. Efektem końcowym będzie wspaniała kolacja z najwyższej jakości sezonowych produktów.

Kolację można zorganizować w różnych stylach kulinarnych. Mogą to być na przykład:

  • „GRANDE GOTOWANIE zwane CUCINARE” – czyli nauka gotowania włoskiej pasty w kilku odsłonach.
  • „ NIGIRI, MAKI i picie SAKI” – czyli japońska sztuka przygotowania sushi
  • „ CUDZE CHWALICIE a…. – pierogi i bigos robicie ” – czyli polska kuchnia tradycyjna

… lecz jesteśmy otwarci na Wasze pomysły!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...