fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Integracyjne warsztaty piwowarskie

Integracyjne warsztaty piwowarskie

Samodzielne warzenie piwa w zaciszu domowym z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Kolejne rzemieślnicze browary zdobywają wyróżnienia i z powodzeniem znajdują coraz szersze grono odbiorców.

Czym dokładnie jest warzenie piwa? Jaki sprzęt jest niezbędny do domowej produkcji? Jakie są jego rodzaje? Na te i inne pytania odpowiemy podczas praktycznego warsztatu piwowarskiego. Cały program przebiegał będzie pod czujnym okiem naszego doświadczonego piwowara domowego – członka Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

Integracyjne warsztaty piwowarskie rozpoczniemy od krótkiej prelekcji opowiadającej o rodzajach i gatunkach piwa. Nie zabraknie też informacji o składnikach oraz o przebiegu procesu fermentacji. Następnie  ubierzemy fartuchy, staniemy przy przygotowanym stole, aby dotknąć chmielu, czy też ześrutować różne rodzaje słodu. Najważniejszym punktem będzie jednak przygotowanie brzeczki piwnej z tzw. brewkita lub ekstraktów słodowych z chmielem. Wszystko to wymieszamy i podgrzejemy w garnku, aby na koniec spróbować gotowej „mikstury”.

Jednak najbardziej oczekiwaną częścią warsztatów będzie nalewanie z „kegeratora” już gotowego piwa, kapslowanie i etykietowanie butelek własnoręcznie zaprojektowanymi naklejkami. Dodatkowo będzie czekać na Was także degustacja kilku nietypowych rodzajów piwa rzemieślniczego!

Jakby tego było mało, to wszystkie czynności przeplatane będą różnymi konkursami. Warto być uważnym, gdyż na zwycięską drużynę czeka nagroda główna ufundowana przez naszego piwowara.

Uwaga:
warsztaty możemy zorganizować w każdej restauracji, hotelowej sali konferencyjnej, biurze lub wybranym barze posiadający własny browar!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...