Organizacja pikników firmowych i imprez plenerowych

Organizacja pikników firmowych, festynów, plenerowych imprez, pikniki tematyczne i ze scenariuszem, dzień dziecka, atrakcje na piknik nad morzem.

JOYEVENT.PL kompleksowo organizuje pikniki firmowe i festyny rodzinne, a także imprezy masowe. Specjalizujemy się w profesjonalnym przygotowaniu programu całej imprezy plenerowej wraz z zapewnieniem miejsca na piknik, organizacji cateringu podczas imprezy, dostarczeniem atrakcji i urządzeń rekreacyjnych.

Podczas organizacji pikniku firmowego stawiamy na bezpieczeństwo – zapewniając ochronę imprezy oraz gotowość służby medycznej, a także dbamy o odpowiednie pozwolenia takie jak zgłoszenie imprezy masowej czy wymagania stawiane przez ZAiKS. Posiadamy duże zaplecze techniczne, przygotowane i sprawdzone atrakcje i aktywności piknikowe oraz bazę sprawdzonych partnerów. Specjalizujemy się w realizacji pikników i innych imprez plenerowych na Pomorzu ale mamy także doświadczenia w realizacji imprez na terenie całej Polski.

Organizacja imprez plenerowych takich jak pikniki firmowe czy festyny rodzinne wymaga posiadania dużej ilości sprzętu oraz sprawdzonych atrakcji. Podczas kilkuletniej działalności zgromadziliśmy dużą ilość urządzeń rekreacyjnych oraz opracowaliśmy scenariusze atrakcji. Wielokrotnie budowaliśmy urządzenia wg własnego pomysłu na specjalne zamówienie.
Bazujemy zatem na własnym sprzęcie, własnych pomysłach a korzystając z dostawców zewnętrznych dobieramy tylko profesjonalnych partnerów.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować imprezę masową podczas której goście nie będą się nudzić a zarazem skorzystają ze wszystkich atrakcji nie czekając w kolejkach.