Organizacja imprez oraz wyjazdy integracyjne dla firm
IMPREZY FIRMOWE INTEGRACYJNE W POLSCE – NAD MORZEM
Organizacja imprez i pikników firmowych nad morzem, a w szczególności organizacja imprez integracyjnych w Gdańsku i Sopocie to podstawowa działalność firmy JOYEVENT.PL. Jako gdański  DMC (Destination Menagment Company) specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spotkań firmowych zarówno programów typu outdoor  podczas dnia jak i wieczornych imprez scenariuszowych.
Impreza integracyjna w Gdańsku i Sopocie to nie tylko możliwość organizacji klasycznego teambuilding, ale również  aktywności związanych z bursztynem, zabaw na plaży czy organizacji gry miejskiej o tematyce Solidarności.  Trójmiasto i Pomorze to nasza specjalizacja, ale także organizujemy firmowe imprezy i wyjazdy integracyjne w całej Polsce. Posiadamy własną bazę techniczną i zajmujemy się, zarówno kompleksową organizacją imprez z sektora MICE, jak również dostarczamy pojedyncze usługi w ramach realizowanych już wydarzeń.

FIRMOWE IMPREZY W PLENERZE

Trójmiasto i Pomorze są bardzo atrakcyjnym turystycznie regionem. Morze, liczne jeziora i rzeki, a także Zalew Wiślany i Żuławy pozwalają na organizację aktywności – programów integracyjnych związanych z wodą. Dla przyjezdnych Gości impreza firmowa na plaży czy teambuilding nad morzem jest atrakcją samą w sobie.

Większość naszych aktywności opieramy właśnie na atrakcjach wodnych. Sąsiedztwo kaszubskich lasów i jezior oraz bardzo wartościowej gdańskiej architektury i ciekawej historii pozwala nam na zbudowanie oryginalnych i nietuzinkowych programów integracyjnych imprez firmowych. Większość aktywności możemy także realizować poza Pomorzem w dowolnie wskazanym miejscu Polski.

GRY MIEJSKIE W GDAŃSKU
Organizacja gry miejskiej w Gdańsku czy na terenie całego Trójmiasta to nasza specjalizacja. Nasza trójmiejska gra miejska otrzymała główna nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Gdańska!
Nasze city games opieramy na atrakcjach i historii regionu. W scenariuszach gier zwracamy uwagę na integrację grupy, element edukacyjny gier a także na atrakcyjne zadania jakie wykonywać będą gracze. Citytours – to tematyczne wycieczki z przewodnikiem, które organizujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Trasy wycieczek i tematyka jest przygotowana przez najlepszych trójmiejskich przewodników.