fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Warsztaty kuchni molekularnej

Warsztaty kuchni molekularnej, czyli połączenie gastronomii z nauką

Kuchnia molekularna jest w Polsce młodym zjawiskiem, które dopiero zaczyna się odkrywać przed szerszą publicznością. Wykorzystuje ona wiedzę naukową z zakresu chemii i fizyki do przygotowywania potraw. Celem tych doświadczeń jest uzyskanie możliwie najbardziej czystych smaków często nietypowymi sposobami i niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach.

Makaron tagliatelle z whiskey, shoty z żubrówki z lodowego kawioru z musu jabłkowego przygotowanego w ciekłym azocie, sferyczne ravioli z sera mozarella na galaretce pomidorowej, kawior owocowy z pianką z mleka kokosowego, Sorbet z Mojito – to tylko niektóre propozycje naszego molekularnego menu.

Do pokazów używamy często ciekłego azotu, którego temperatura sięga -195,8 st. Celsjusza. Dzięki temu przygotowujemy np. sorbety owocowe w czystej postaci. Wszystkie potrawy są bardzo ciekawe, widowiskowe i oczywiście smaczne!

Pokazy Kuchni molekularnejdoskonałym wydarzeniem, które pasuje do długich szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych jako ciekawy przerywnik. Wszystkie potrawy które przygotowujemy na oczach uczestników są serwowane do degustacji, a jako dodatkowy element pokazu można dołączyć bufet molekularny.

Pokaz może być bardzo elastyczny, jeśli chodzi o długość jego trwania. Dlatego też w dłuższych ramach czasowych może przybrać formę warsztatu wraz z wtajemniczeniem i przekazaniem podstawowych zasad gotowania.

Zapraszamy na na niezwykłe Warsztaty kuchni molekularnej!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...