fbpx

POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH 

O nas

My i nasi ludzie

Marka JOYevent to efekt kilkuletniej działalności na rynku turystycznym i eventowym. JOYevent jest
własnością firmy JOYtrip, działającej od 2006 roku. Nasz zespół to osoby ze specjalistycznym
wykształceniem oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w branży MICE oraz organizacji szeroko pojętej
turystyki. Nasza firma powstawała i rozwijała się przy pomocy wielu czynników – Funduszy Europejskich
uzyskanych dzięki wygranym konkursom na najlepszy biznesplan oraz połączeniu z firmą Ideatour
Germanus.

JOYevent to nie tylko setki zorganizowanych imprez i wycieczek, ale także regularne spotkania z naszymi
Partnerami. Przez lata wyciągaliśmy wnioski, które dziś razem prowadzą nas do realizacji jasno
określonych, biznesowych celów. Cały czas tworzymy kolejne produkty turystyczne i programy integracyjne
w oparciu o atrakcje turystyczny pięknego Trójmiasta. Aczkolwiek nasza oferta to nie tylko region
Pomorza, ale także programy wycieczek po całej Polsce. Sięgamy również z naszymi ofertami w niektóre
rejony Europy i jeszcze bardziej egzotyczne miejsca na świecie.

JOYevent wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą elastycznością działania. Nasze oferty zawsze
dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klientów, ich sugestii i budżetu. Każdą ofertę tworzymy nie
tylko adekwatnie do okazji, ale też do temperamentu uczestników.

Dziś nasza firma to 4 osobne działy i 4 osobne marki, które wydzieliliśmy, aby ułatwić klientom
poznanie naszej oferty:

  • JOYevent.pl – organizacja integracyjnych imprez firmowych (DMC) oraz profesjonalny
    organizator konferencji (PCO);
  • JOYtrip.pl – organizacja wycieczek szkolnych oraz turystyki aktywnej zarówno przyjazdowej dla
    obcokrajowców jak i wyjazdowej dla polskich klientów;
  • JOYstag.pl – organizacja aktywnych i „imprezowych” weekendów w Trójmieście dla obcokrajowców;
  • IDEAtour.PL – podróże kulturowe oraz incentive w egzotycznych miejscach świata

Nasz zespół tworzą:

Jakub Ryfa

Główny menager i twórca marki JOYevent. Absolwent Turystyki i Hotelarstwa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, w tym jednego semestru w Hochschule Bremen w Niemczech. Posiada cenną umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, podwykonawcami i współpracownikami. Nie straszne mu są sytuacje kryzysowe, ponieważ ma niemalże wrodzoną umiejętność rozwiązywania problemów. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek zdobył podczas współpracy z firmą Ideatour Germanus, po drodze kreując umiejętności eventowe.

Posiada doświadczenie w byciu pilotem (wycieczek), masażystą i sternikiem jachtowym. Prywatnie amator podróżnik i fotograf, do tego zapalony żeglarz.

 

 

 

Jakub Zgliński

Trafił do agencji JOYevent w 2013 roku i od razu stał się jej nierozłączoną częścią. Już podczas studiów rozpoczął przygodę z branżą eventową, by potem całkowicie go wchłonęła. Współtwórca wielu programów. Jego wieczny uśmiech i energia sprawiają, że rzeczy niemożliwe znajdują się w zasięgu ręki. Wie co, jak i dlaczego – koordynuje, animuje, a kiedy zajdzie potrzeba to kieruje: pracą, flotą, przedmiotami, czasem i magazynem. Wyznaje zasadę „jak to się nie da?”, więc niewiele rzeczy jest w stanie go zaskoczyć. Pokłady energii oraz rozległą wiedzę wykorzystuje w pracy jako przewodnik po Gdańsku, gdzie dzieli się mało znanymi ciekawostkami o tym pięknym mieście.

W wolnych chwilach gra w piłkę nożną oraz zaczytuje się w historii Polski.

 

 

Magdalena Kowalczyk

Przez długi czas jedyna kobieta w zespole Joyevent, która umiejętnie przełamała stężenie testosteronu. Absolwentka Dziennikarstwa i Public Relations na Uniwersytecie Gdańskim. W pracy lubi „łapać kilka srok za ogon”, nie ma dla niej tematów beznadziejnych. Przez innych uważana za skrupulatną i sumienną – nic nie umknie jej podejrzliwej uwadze. Wierzy, że sukces to wypadkowa zaangażowania, rozwoju i uczciwości. Kiedy zajdzie potrzeba przemienia się w copywriter’a i stara się ubierać niektóre myśli w słowa.

Miłośniczka reportażu, który darzy uczuciem bezgranicznym. O którym uwielbia dyskutować i którym uwielbia zarażać. Wielbicielka puzzlowych łamigłówek i klimatycznych księgarni.

 

 

 

Izabela Ślarzyńska

Z zawodu architektka, z pasji pisarka, na co dzień uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia dziewczyna. Uwielbia kontakt i współpracę z ludźmi, dzięki czemu świetnie rozumie potrzeby innych. Od lat związana z branżą eventową, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki jako wolontariusz przy różnych festiwalach, a teraz spełnia się jako event manager w Joyevent. Lubi się uczyć i podejmować nowe wyzwania, więc szuka rozwiązań, a nie wymówek. Kobieta piorun, która działa z prędkością światła. Multitasking nie jest jej straszny – podejmie się każdego zadania: przygotuje ofertę, stworzy grafikę, ubierze myśli w słowa, a jak trzeba to i zamieni się w specjalistkę do spraw zakupów!

Zakochana bez pamięci w muzyce i sztuce. Niestrudzony poszukiwacz nowych wrażeń oraz doświadczeń. Fanka kawy, planszówek, psów i podróży.

 

 

 

Marek Modrzejewski

Prawdziwa złota rączka Joyevent – zmontuje i zbuduje wszystko, co zamarzy się kolegom z biura! Swoją przygodę z firmą zaczął wiele lat temu, pracując dorywczo jako animator, by na koniec stać się specjalistą do spraw technicznych. Dzielny opiekun naszego sferycznego namiotu na Doku Cesarskim, który dzięki umiejętnościom Marka staje się z dnia na dzień coraz lepszy. Pracowity, pomocny, uśmiechnięty – to pierwsze, co przychodzi na myśl o Marku.

Wielki fan Barcelony, który po pracy oddaje się pasji gry w piłkę nożną – dzielnie trenuje, z dnia na dzień polepszając swoje piłkarskie umiejętności.

 

 

 

 

Aleksandra Wieruszewska

Dobra dusza naszego biura, opiekun i anioł stróż. Na jej życzenie stosy niezidentyfikowanych dokumentów układają się w kolejności alfabetycznej. Skrupulatna, ceniąca uczciwość i przywiązana do szczegółów. Niezastąpiona w pracy papierkowej. Nie boi się nowych wyzwań, jakimi często są przeróżne wycieczki, za które jest odpowiedzialna. Programy wyjazdowe ma w małym palcu. Potrafi zaanimować i zaplanować czas dla każdej grupy wiekowej. Zakochana w Gdańsku, z pasją tropi historie i zagadki miasta. W mig zaskarbia sobie sympatię całej grupy jako licencjonowany przewodnik po Trójmieście.

Prywatnie przede wszystkim dumna mama trzech synów. Kochająca, ciepła, pełna empatii, udzielająca się społecznie.

 

 

 

Arkadiusz Kwiesielewicz

Firmowy poeta, który każdego mejla okrasza niebanalnym wierszem. Kreatywna dusza, posiadająca nadzwyczajną umiejętność znajdowania wyjścia z każdej, nawet najbardziej podbramkowej sytuacji. Z wykształcenia filozof, z zawodu agent do spraw specjalnych w naszej firmie. Planista gier terenowych, koordynator i opiekun imprez, które zwykle kończą się spektakularnym sukcesem. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Prywatnie fan dobrego wina, podróży i długich, głębokich rozmów na przeróżne tematy.

 

NASZE PRODUKTY

JOYEVENT.PL to marka należąca do firmy JOYTRIP.PL. Nasza firma to jedyny w Gdańsku i całym Trójmieście organizator turystyczny posiadający tak bogatą ofertę turystyczną wykorzystującą atrakcje regionu Pomorza. Zebraliśmy kilkadziesiąt aktywności, które pojedynczo lub w różnych kombinacjach wykorzystujemy do różnego rodzaju imprez turystycznych organizowanych nie tylko na terenie Pomorza ale w dowolnym miejscu Polski a nawet wybranych miejscach Europy.
Dzięki naszemu wspólnikowi jakim jest firma Ideatour mamy doświadczenie także na międzynarodowym rynku turystycznym. Naszym atutem jest pasja podróżnicza, zamiłowanie do obcych kultur, dbałość o szczegóły i precyzja przy zamawianiu świadczeń a także kreatywność. Zdobyliśmy uznaną pozycję wśród naszych zagranicznych klientów i zachęceni wsparciem naszego międzynarodowego zespołu entuzjastów i ekspertów turystyki postanowiliśmy poszerzyć ofertę właśnie o turystykę wyjazdową dla wymagających klientów z Polski.
Przedstawiamy poniżej usługi, które jako touroperator oferujemy Państwu:

Imprezy i firmowe – czyli integracyjne imprezy dla firm
Program integracyjny kierowany do Państwa firmy jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Impreza tego typu ma za zadanie wzmacniać relację międzyludzkie, kreować wspólne zrozumienie w działaniu. Uczestnicy mają często wyznaczane zadania, podczas realizacji których przełamywane są bariery ludzkie a pracownicy mogą się lepiej poznać i zrozumieć swoje zachowania. Ważnym elementem naszych imprez jest element rozrywkowy i oryginalność. Imprezy tego rodzaju dzielimy na wieczorne programy rozrywkowe oraz dzienne programy outdoorowe a także gry miejskie i city tours. Aby lepiej osiągnąć wyżej opisany cel, kreujemy programy w oparciu o ciekawe, często irracjonalne scenariusze.

Konferencje i kongresy – czyli profesjonalne spotkania i szkolenia
Jako lokalny PCO a zarazem DMC zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji i kongresów – głównie na terenie Trójmiasta i Pomorza. Jesteśmy członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz Gdansk Convention Bureau. Dzięki naszemu doświadczeniu dobierzemy odpowiednio obiekt na Państwa konferencję, zorganizujemy nocleg dla jej uczestników a także zajmiemy się zapleczem technicznym i całą logistyką. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Podróże kulturowe Ideatour – czyli wyjazdy motywacyjne typu Incentive
Turystyka wyjazdowa na cały świat dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i grup firmowych typu incentive. Podmiotem odpowiedzialnym za organizację podróży kulturowych jest Ideatour Germanus sp. z o.o.  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce armatora komfortowego statku Mekong Sun (oferta rejsów po Mekongu w Laosie) oraz operatora czarterowego ekskluzywnego pociągu w Namibii. Jest to nowy produkt na etapie wdrażania.

Turystyka szkolna – czyli wycieczki z klasą
Oferta szkolna, którą kierujemy do Państwa, opiera się na elementach turystyki kulturowej i edukacyjnej z wieloma elementami integrującymi grupę. Dzięki naszym programom uczestnicy mają okazję poznać walory turystyczne odwiedzanego regionu, jednocześnie ucząc się współdziałania w grupie. Fachowa kadra oraz nowoczesne autokary gwarantują bezpieczeństwo uczestników. Wycieczki z klasą to wycieczki jednodniowe a także wycieczki kilkudniowe w Polsce i zagranicą. Dla grup szkolnych w każdym wieku proponujemy także biwaki i zielone szkoły.

Rejsy żeglarskie – czyli żagle na Mazurach i na morzu

Imprezy żeglarskie kierujemy do wszystkich młodych duchem, zarówno umiejących żeglować jak i tych, którzy jacht widzieli tylko na zdjęciu. Ważne jest aby każdy miał min. 18 lat i był otwarty na szeroko pojętą integrację w gronie ciekawych ludzi w pięknych okolicznościach przyrody. Gwarantujemy dobrą pogodę (ducha), poznanie Bałtyku i Mazur – nie tylko komercyjnych portów ale także dzikich przystani i szuwarów oraz czynną naukę żeglarstwa! Kto był ten wie, na czym polegają nasze rejsy – a kto będzie ten się przekona sam!

Wyjazdy narciarskie i snowboardowe – czyli wycieczki w góry polskie, czeskie, słowackie i Alpy
Jesteśmy fanami białego szaleństwa i dlatego wiemy co jest potrzebne narciarzom. Wyszukujemy więc ski -centra, w których są dobre warunki narciarskie, trasy dobrze przygotowane, małe kolejki pod wyciągami a przede wszystkim jeździmy tam, gdzie jest gwarancja śniegu. Nasze wyjazdy narciarskie nie są drogimi imprezami a często organizujemy je podczas dogodnych terminów – sylwester na nartach, święta na nartach, ferie na nartach. Co ważne zawsze jedzie z nami instruktor narciarski lub snowboardowy a wyjazd zawsze uatrakcyjniamy wieczornymi imprezami integracyjnymi.
Wieczory kawalerskie i panieńskie – czyli zabawa na całego
JOYTRIP.PL zaprasza na szalone wieczory kawalerskie i panieńskie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasza bogata oferta i specyficzne położenie miasta gwarantują niesamowite przeżycia. Mamy tu morze i wzgórza. Mamy bogata historie i najnowsze trendy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sporty wodne, powietrzne, ekstremalne. A do tego oczywiście bogate życie nocne, clubbing i szalone imprezy do rana.
Możesz skorzystać z zaproponowanych przez nas pakietów, jak i stworzyć swój własny. Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną. Nie czekaj wiec, tylko zamów u nas imprezę a gwarantujemy ze będziesz ja opowiadał z zachwytem swoim wnukom

Rowery – czyli rajdy rowerowe, zwiedzanie na rowerze i wypożyczalnia rowerów
Prowadzimy jedyną profesjonalną, całoroczną wypożyczalnie rowerów w Gdańsku i całym Trójmieście. Wypożyczamy dobrej klasy rowery trekkingowe w wersji 26’’ i 28’’. Posiadamy ramy męskie i damskie o różnej wielkości. Dysponujemy także jedynym w Polsce 7 – osobowym rowerem integracyjnym.
Przygotowaliśmy autorskie trasy rowerowe, przebiegające przez od Gdyni prze Sopot do Gdańska a także Kaszuby i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Organizujemy także kilkudniowe rajdy i wyprawy rowerowe podczas wakacji i długich weekendów.

Wynajem transportu – czyli autokary, busy, vany, smochody z kierowcą i limuzyny na każdą okazję
Dzięki naszym doświadczeniom i dużej ilości zrealizowanych imprez turystycznych, posiadamy preferencyjne układy z firmami przewozowymi dysponującymi wysokiej klasy autokarami turystycznymi, busami / minibusami a także vanami / minivanami. Posiadamy także samochody osobowe z kierowcą oraz limuzyny. Do obsługi naszych klientów zatrudniamy kierowców o wysokiej kulturze osobistej z dużym doświadczeniem. Pomagamy także w wyznaczaniu i optymalizacji tras przejazdu, co przyczynia się do zmniejszania kosztów transportu.

Przewodnictwo i pilotaż – czyli profesjonalna kadra polsko i obcojęzyczna
Sami jesteśmy wykwalifikowanymi pilotami wycieczek z dość dużym doświadczeniem, co pozwala nam na dobór odpowiedniej kadry obsługującej nasze imprezy turystyczne. Posiadamy grupę zaprzyjaźnionych i sprawdzonych przewodników miejskich np. z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy, Krakowa i przewodników terenowych z Pomorza, Mazur oraz przewodników górskich. Nasza kadra posługuje się językami obcymi a niektórzy nasi przewodnicy i piloci turystyczni specjalizują się w wybranych tematach związanych z historią danego miasta lub regionu. Pośrednictwo naszego biura podróży w załatwianiu pilotów i przewodników gwarantuje wysoką jakość zamawianych usług.

Rezerwacja biletów lotniczych – czyli tanie latanie
Nasze Biuro Podróży posiada narzędzie internetowe, dzięki któremu każdy może wyszukać, porównać i zarezerwować bilet na samolot. Nasz konsolidator lotów wyszukuje bilety na tanie linie lotnicze low cost a także na tradycyjne linie lotnicze. Zaletą naszej oferty jest możliwość sortowania połączeń lotniczych wg danej linii lotniczej – przewoźnika, długości lotu, ilości międzylądowań lub ceny. Oferujemy bilety lotnicze z dowolnego portu lotniczego na świecie w bardzo konkurencyjnych cenach – często niższych od cen oferowanych bezpośrednio przez przewoźników lotniczych.

Ubezpieczenia turystyczne – czyli bezpieczne podróże
JOYTRIP.PL to agent ubezpieczeniowy firmy Allianz – Elvia, dzięki czemu prowadzimy sprzedaż polis ubezpieczeniowych przydatnych podczas różnego rodzaju podróży. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa to często mały wydatek, który zabezpiecza turystów w często kosztownych zdarzeniach losowych

 

O NASZYM REGIONIE

TRÓJMIASTO czyli GDAŃSK & SOPOT & GDYNIA

To fenomen – 3 miasta w jednym. Każde z nich jest inne i ma swoją tożsamość.

Gdańsk, największe i najstarsze z nich jest kolebką historii i kultury regionu. Sopot, najmniejszy i najbardziej rozrywkowy a przy tym kurort. Gdynia najmłodsza i najnowocześniejsza, otwarta na inwestycje. Wszystkie miasta położone między morzem a lasami parku krajobrazowego. Jadąc ponad 30 km od jednego do drugiego końca Trójmiasta nie dojrzysz wyraźnej administracyjnej granicy miast, ale mimo to poczujesz ich odrębność.

GDAŃSK
Gdańsk jest marką samą w sobie. Jest perłą wśród polskich miast od wieków. Zawsze jednak podkreślał swoją odrębność i nie bez powodu od zawsze nazywany był „wolnym miastem”. Jego najstarsza część pamięta czasy średniowiecza i walk z krzyżakami. Miasto należało do grypy hanzeatyckiej i było na przełomie XVI-XVIIw. jednym z bogatszych miast w Europie. Przyciągało różne narodowości, jak Holendrów, Niemców, Szkotów i ich wpływy są widoczne w regionalnej sztuce i architekturze.
Najbardziej znana jest ulica Długa, którą kiedyś kroczyli królowie Polski odwiedzając pomorską ziemię. Wokół niej właśnie skoncentrowane są najważniejsze zabytki miasta. To też tutaj, na gdańskiej ziemi rozpoczęła się II WŚ w 1939r. Pracownicy Gdańskiej Stoczni i powstały ruch solidarności z Lechem Wałesą na czele, dali w latach 80’ XX w. początek końca panowania socjalizmu w europie środkowo wschodniej.
Ale bogata historia to jedno, a dzień dzisiejszy to drugie. Dzisiejszy Gdańsk jest miastem nowoczesnym, bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów zarówno z Polski jak i ze świata. Można tu kupić praktycznie wszystko, a największe marki światowe walczą o możliwość zaistnienia w tym wspaniałym mieście. Gdańsk swoją sławę zyskał w dużej mierze dzięki żółto-złotemu cudowi natury, jakim jest bursztyn. Biżuteria z tego kamienia jest wyjątkowa i nigdzie na świecie nie znajdziesz piękniejszych wyrobów z bursztynu jak właśnie w Gdańsku.
Poza tym miasto oczywiście tętni życiem rozrywkowym. Jest tu mnóstwo restauracji, pubów, dyskotek. Jest ono centrum imprez rekreacyjno-kulturalnych regionu. Najsłynniejszą z nich jest Jarmark Św. Dominika, który przyciąga sprzedawców z całego kraju promujących własne wyroby, kontynuując taką tradycję od średniowiecza. Do Gdańska ściągają także artyści aby zaistnieć na scenie teatru, opery czy filharmonii, a także przedstawiciele sztuki nowoczesnej.
Nie należy jednak zapominać, że Gdańsk jest przede wszystkim miastem portowym, a przez to otwartym na świat i nowych ludzi, takich jak Ty.

SOPOT
Jest miastem, w którym wg rankingów żyje się najlepiej w Polsce. Przyczyna jest prosta – najbliżej do plaży, najbliżej do lasu, najbliżej do barów, zlokalizowanych głównie na słynnej ulicy Monte Cassino (statystyka!!!). Sopot ma najdłuższe drewniane molo w Europie (ponad 500m!) wokół którego latem koncentrują się imprezy sportowe(głownie sporty wodne), kulturalne i rekreacyjne.
Secesyjne wille i pałace potwierdzają, że od zawsze był to kurort (oficjalnie jest nim od XVIII wieku), który przyciągał turystów. Dziś ma szeroką ofertę SPA oraz Aqua Park.

Na przełomie sierpnia i września odbywa się tu od kilkudziesięciu już lat Sopot Festiwal, który jest międzynarodową imprezą muzyczną. Miejscem festiwalu jest Opera Leśna, która znajduje się w środku Trójmiejskiego lasu, co nadaje imprezie zawsze specyficzny klimat i nastrój.

Jednak przede wszystkim Sopot jestem miastem, które nigdy nie śpi, a życie rozrywkowe jest jego największym atutem. Na pewno znajdziesz tu lokal odpowiedni dla swoich gustów.

GDYNIA
Gdynia miastem została zaledwie 80 lat temu a już widać jak szybko rośnie w siłę. Od momentu pojawienia się jej na mapie Polski, była znaczącym punktem gospodarki kraju, głównie dzięki portowi. Na efekty długo nie trzeba było czekać i dziś jest jednym z najlepiej prosperujących miast w Polsce. Jak na port przystało można tu zobaczyć całą masę jachtów, i statków przybijających latem do Mariny.
W Gdyni kwitnie handel, powstają nowe firmy a miasto zmienia wygląd i staje się coraz bardziej nowoczesne. Największymi atrakcjami turystycznymi są Skwer Kościuszki i bulwar nadmorski. Jest to ulubione miejsce do spacerowania, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza przysłuchując się uspokajającym falom morza. Można też tam zwiedzić przy okazji dwie „wizytówki” polskiej żeglugi morskiej – żaglowiec „Dar Pomorza” i okręt wojenny „Błyskawica”. Na końcu Skweru znajduje się również oceanarium morskie, gdzie można podziwiać faunę i florę morza.

W okresie lata na gdyńskiej plaży znajduje się „Letnia scena Teatru”. Można tam obejrzeć najciekawsze sztuki, na tle morza, gdzie aktorzy biegają po piasku. Jest to w każdym razie bardzo specyficzna sceneria, znacząco się różniąca od sal teatralnych.

Sporty wodne, siatkówka plażowa, opaleni ludzie – to jest Gdynia latem. Jednak przez okrągły rok można zabawić się w licznych restauracjach, pubach i dyskotekach zlokalizowanych głównie wokół ulicy Świętojańskiej. Jest to zarazem główna ulica handlowa miasta., gdzie kupisz tanie i wyjątkowe rzeczy.

 

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI PŁATNICZYMI:

 

 

 

 

 

Wysyłam...