fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wigilia Firmowa – świąteczne spotkanie

WIGILIA FIRMOWA

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wyczuć można już na początku listopada. Sklepy i ulice pełne są świątecznych ozdób, a z radia rozbrzmiewa Last Christmas i inne przeboje świąteczne.

Dla firm Wigilia firmowa to świetna okazja, aby podsumować rok i nagrodzić pracowników za trud włożony w pracę. Jest to także dobry czas, aby spędzić wieczór w rodzinnej i ciepłej atmosferze.

Przedstawiamy ofertę wigilijnego spotkania, które oprócz polskich tradycji oferuje kilka aktywności oraz zabaw pozostawiających miłe wspomnienia. Impreza będzie miała charakter zasiadany, a jej największą zaletą będzie wspólne spędzanie czasu. Co jakiś czas nasz Elf będzie przeprowadzał zabawne aktywności, które zbliżą do siebie uczestników.

Proponowane przez nas elementy programu:
– wizyta Mikołaja
– ogromna bombka
– kto rozpakuje prezent?
– narysuj swoją Wigilię
– najlepsze rogi renifera
– kolędowanie

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...