fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Warsztaty Malowania Bombek – tworzenie ozdób świątecznych

Warsztaty malowania bombek  – czyli samodzielne wykonywanie ozdób świątecznych.

Choć klasyczna bombka jest wykonana ze szkła dmuchanego to istotą nie jest materiał lecz jej ręczne przygotowanie – pomalowanie i udekorowanie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was Warsztaty Malowania Bombek. Podczas tego wieczoru chcielibyśmy zaprezentować i nauczyć Was rękodzieła – własnego przygotowania bombki choinkowej.

Podczas godzinnego programu uczestnicy poznają 3 różne metody ozdabiania bombek. Odwiedzając po kolei przygotowane stanowiska (w każdym jednorazowo może uczestniczyć maksymalnie 20 osób) nauczymy się:
– malowania klasycznego szklanej bombki
– sztuki decoupage na bombce plastikowej/styropianowej
– malowania gipsowych aniołków farbami akrylowymi

Oczywiście nie bacząc na efekt pracy, wszyscy zabiorą swoje rękodzieła do domu. W ramach całego programu przygotowana będzie także wystawa oryginalnych bombek i innych ozdób choinkowych, które zapewne staną się inspiracją przy pracy. Całość imprezy będzie koordynował jeden animator a w tle prezentowana będzie odpowiednia nastrojowa muzyka i klimatyczne oświetlenie.

Na warsztatach malowania bombek nie zabraknie oczywiście wizyty Mikołaja.  Wszystko odbędzie się w świątecznej atmosferze i odpowiednim wigilijnym nastroju. Nasz prowadzący może poprowadzić także karaoke z typowymi świątecznymi utworami a nawet Kolędami!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...