fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

LIP DUB, czyli kręcimy teledysk

LIP DUB to rodzaj video klipu/teledysku, w którym występuje wiele osób, poruszających ustami do odtwarzanej muzyki z playbacku. Zatem Wasza impreza integracyjna przybierze formę planu filmowego, który najpierw trzeba będzie przygotować, a następnie przeprowadzić nagranie do wybranej piosenki. Dzięki temu powstanie oryginalny i pamiątkowy film, w którym wystąpi każdy uczestnik.

Najważniejszymi wartościami Lip Dub są:

  • teambuilding: video, które powstanie jest efektem współpracy całej grupy
  • dobra zabawa: uczestnicy – często w abstrakcyjnych przebraniach – bawią się na całego
  • spontaniczność: teledysk powstaje na żywo, dzięki improwizacji i pomysłom realizowanym przez grupę
  • autentyczność: aktorzy (uczestnicy), sytuacje w klipie i cała scenografia są autentyczne

Zapewnimy doświadczonych filmowców z odpowiednim sprzętem, zorganizujemy rekwizyty potrzebne do stworzenia scenografii oraz kostiumy dla uczestników. Nagranie poprzedzają próby z poszczególnymi grupami (fragmenty klipu). Następnie nakręcimy całość i zmontujemy tak, aby uzyskać najlepszą wersję. Efekty będziecie mogli oglądać już po kilku godzinach od nagrania!

Imprezę można przeprowadzać zarówno w pomieszczeniach typu: sala konferencyjna, restauracja, hotel, siedziba firmy, jak i w plenerze. Najlepiej jednak połączyć te dwie formy. Lip Dub może służyć także, jako film promujący firmę!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...