fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

TELETURNIEJ PARTY

Chcecie zakręcić kołem i uczestniczyć w Teleturniej Party? Każdy marzył kiedyś o wzięciu udziału w popularnym teleturnieju, w którym do wygrania będzie wielka kasa i uścisk ręki prowadzącego.  Jednak tylko niewielu dostąpiło zaszczytu pojawienia się po drugiej stronie szklanego ekranu. Dziś to wszystko może się zmienić! Pozwólcie przenieść się do kolorowego świata teleturniejów, gdzie oślepiające światła jupiterów sprawią, że poczujecie się, jak w studio prawdziwego show!

Podczas imprezy będziecie mogli wziąć udział w znanych i lubianych teleturniejach oraz quizach telewizyjnych, m.in.: Milionerzy, Koło Fortuny i Familiada. Program ma na celu zaangażowanie, jak największej ilości osób. W związku z tym zostaniecie podzieleni na grupy, w których będziecie wybierać delegatów do poszczególnych konkurencji. Całość z uśmiechem i gracją poprowadzi gospodzarz programu, który niczym Kammel(eon) wcielać się będzie w role znanych prowadzących.

Teleturniej Party to program, w którym warto wygrywać! Co ważne, pytania konkursowe mogą nawiązywać do działalności firmy, a to wszystko podane ze smakiem i dużą dawką poczucia humoru!

Wpływ na niepowtarzalny klimat imprezy będzie miała wyjątkowa scenografia taka, jak koło fortuny, czy pulpit z przyciskami. O całość zadba prowadzący, który swoje programy rozpoczyna zawsze od popularnego „suchara”. Teleturniej Party gwarantuje masę śmiechu i zaciętą rywalizację, a oba te elementy idealnie integrują zespół. Na zwycięzców czeka nagroda. Przekonajcie się sami!

Kim Jesteś?
JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...