fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WARSZTATY DEKOROWANIA PIERNIKÓW

Pierniki na choince to świąteczny rarytas. Kiedy w pomieszczeniu unosi się słodki zapach miodu, cynamonu i goździków to znak, że Święta są blisko! Wypieki na bożonarodzeniowym drzewku to nie tylko piękna i naturalna ozdoba. To również wspaniały pomysł na prezent dla bliskich. Ślicznie polukrowane ciasteczka, ozdobione bakaliami i włożone do ozdobnego pudełka pobiją niejeden upominek zakupiony w galerii handlowej.

Pewnie wielu z Was powie, że nie ma zdolności cukierniczych. Nic bardziej mylnego! A co więcej – wspólne dekorowanie pierników wzmacnia więzi międzyludzkie. Ponadto tworzy niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można później zawiesić na choince. Oczywiście możecie także podarować je komuś bliskiemu lub po prostu zjeść…

Proponujemy Wam świąteczne warsztaty dekorowania pierników oraz ozdób świątecznych na stół i choinkę. Warsztaty zostaną przygotowane tak, by w sposób praktyczny zaznajomić Was z tematem, a dzięki oprawie muzycznej i scenografii wprowadzą w klimat świąteczny.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...