fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Mega Obraz – wspólny kolaż

Mega Obraz – wspólny kolaż

Szukacie ciekawego sposobu na imprezę integracyjną, z której wspomnienia będziecie mogli zabrać ze sobą nie tylko w głowie, lecz także w namacalnej postaci? Dobrze trafiliście! Stwórzcie wspólnie – Mega Obraz – wspólny kolaż!

Osoby biorące udział w spotkaniu otrzymają płótno i zestaw farb. Zaraz potem odbędzie się losowanie, w wyniku którego uczestnicy otrzymają wydrukowaną część malunku. Zadanie będzie polegać na namalowaniu wylosowanego obrazka na płótnie. Ważne, żeby zrobić to w taki sposób, aby wraz z pozostałymi pracami tworzył spójne odwzorowanie całego dzieła. Liczy się czas i precyzja! W trakcie zadania uczestnicy mogą się komunikować, jednak każdy obraz może mieć maksymalnie dwóch autorów. Po zakończeniu zadania wszystkie dzieła zostaną połączone w całość. Z pewnością każdy z Was wpadnie w zachwyt widząc spektakularny efekt wspólnej pracy.

Taka zabawa jest doskonałym uzupełnieniem spotkań integracyjnych, ale także świątecznych. Na Wasze specjalne życzenie zaprojektujemy obraz dedykowany Waszej firmie np.: logo ukazane na tle choinek, bądź pośród elfów pracujących w fabryce św. Mikołaja. W trakcie zmagań gwarantujemy doskonałą atmosferę uświetnioną muzyką w tle i konferansjerem, który wprowadzi uczestników w świetny nastrój.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...