fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wigilia na Hawajach, czyli świąteczna podróż w ciepłe kraje!

Wigilia na Hawajach!

Ni to zima, ni to jesień. Ogólnie i mokro, i zimno, i wieje. Dlatego chcemy Wam podarować odrobinę słońca… Będzie gorący Mikołaj, będzie cieplutko, będą kolorowe drinki, palmy, hawajskie kwiaty i inne cuda! Taki właśnie klimat może mieć Wasza firmowa Wigilia na Hawajach!

Nasz DJ zagra Wam najgorętsze numery prosto z odległych zakątków świata. Zamiast oficjalnych garniturów, Wasz strój będzie się składał z koszuli hawajskiej, słomkowego kapelusza, okularów przeciwsłonecznych i klapek (mogą być ze skarpetkami). Kolorowe leżaki, dmuchane fotele, parawany i koła ratunkowe sprawią, że wszędzie poczujecie się jakbyście byli na drugim, gorącym końcu świata.

Nie marznij na wietrze tylko wybierz się z nami na hawajskie święta!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Zobacz także:
Podobne realizacje:
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...