fbpx

Władcy Bursztynu – impreza integracyjna

„Próba Generalna Władców Bursztynu” – tak nazwaliśmy naszą imprezę integracyjną w formie Studytour, która odbyła się dnia 14.04.2009. Tytuł imprezy wynika z faktu, że po raz pierwszy mieliśmy okazję „przetestować” nasz nowy produkt turystyczny na grupie ochotników. A śmiałkami, którzy odważyli się na podjęcie wyzwania byli przedstawiciele branży turystycznej ( hotele, biura podróży, manufaktura bursztynu), organizacji turystycznych oraz mediów.

Władcy Bursztynu to impreza integracyjna w formie gry miejskiej. Za pomocą zadań przekazywanych w listach, grupa musiała zaliczać kolejne etapy gry. Planszą tej gry stały się miasto Gdynia (plaża miejska, manufaktura bursztynu ) oraz Gdańsk ze swoim Głównym i Starym Miastem oraz Wyspą Spichrzów. Do zadań uczestników naszej imprezy integracyjnej należało także odnalezienie łączników – Pirata i Mieszczanina oraz degustacja gdańskiego piwa czy fajki gdańskiej!

Dzięki idealnej pogodzie i zaangażowaniu oraz dobrym pomysłom uczestników nasza gra przebiegała zgodnie z planem. Dziękujemy wszystkim graczom za uczestnictwo, dobre rady oraz konstruktywne opinie! Zapraszamy do promocji i sprzedaży naszego produktu turystycznego wśród Waszych klientów – grup turystycznych oraz integracyjnych grup firmowych! Należy jeszcze dodać, że Władcy Bursztynu to produkt turystyczny, który zdobył główną nagrodę w konkursie na Gdański Produkt Turystyczny organizowany przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz o zapoznanie się z ofertą – kliknij link!

Wysyłam...