fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Maszyna Goldberga – efekt domino

Mechanizm Goldberga, znany również jako Maszyna Goldberga lub po prostu efekt domino to nasza propozycja na integrację zespołu!

Maszyna Rube Goldberga to konstrukcja, która składa się z mechanizmów, urządzeń i elementów. Ustawimy je tak, aby tworzyły coś w rodzaju systemu naczyń połączonych. Po uruchomieniu wywołujemy efekt domino, aby np. tocząca się piłeczka uwolniła zapadkę, która z kolei spowoduje upadek książki. Następnie pociągnie ona linkę przymocowaną do młotka, a on uderzy w wentylator, który napompuje balon.

Podczas imprezy każdy zespół stworzy część mechanizmu Maszyny Golberga, który na koniec będzie połączony z urządzeniami pozostałych drużyn. Tak oto powstanie reakcja łańcuchowa, która będzie wynikiem doskonałego teambulindingu! Do Waszej dyspozycji przekażemy różne materiały, proste urządzenia oraz określoną pulę pieniędzy do wydania w sklepie z innymi gadżetami.

Wszystkim zespołom przekażemy wytyczne, jak zbudować „serce” mechanizmu. Jednak ostateczny wygląd i funkcje maszyny będą zależeć od Waszej kreatywności!

Naszą Maszynę Goldberga możemy budować w plenerze, sali konferencyjnej, a nawet w restauracji. Jest to idealny program, który można zrealizować w trakcie dziennych aktywności, jak i imprez wieczornych. Może to być także wyjątkowa atrakcja podczas pikniku firmowego!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...