fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

INTEGRACYJNA BUDOWA ŁODZI

Integracyjna budowa łodzi – poznaj technikę, zbuduj i obrenduj własną łajbę!

Integracyjna budowa łodzi to program teambuildingowy, który pozwoli poznać odpowiedzi na pytania związane ze sztuką szkutniczą. Co to jest kil, stępka? Gdzie jest rufa, a gdzie stewa dziobowa? Jaki kształt powinna mieć łódź, aby nie zatonęła i jak sterować jachtem? Największą zaletą tej imprezy jest fakt, że efektem końcowym pracy zespołowej będzie coś bardzo materialnego. Coś, co można przetestować na własnej skórze i mieć wpływ na jego wygląd. O tym wszystkim przekonacie się budując swój jacht!

Każdy zespół otrzyma plan, instrukcję, kombinezony oraz odpowiednio przygotowane materiały i narzędzia, za pomocą
których zbuduje własną łódź. Choć sztuka szkutnicza łączy się z odpowiednią techniką, każdy zespół będzie miał dużą dowolność, jak jego łódź będzie wyglądała i się nazywała. Jednak oprócz kolorów i imienia liczyć się będzie to, czy łajba nie zatonie zaraz po zwodowaniu. Nad tym czuwać będzie doświadczony szkutnik, który na bieżąco udzielać będzie rad i instrukcji.

Zaraz po ciężkiej pracy z młotkiem, dłutem i heblem adepci szkutnictwa uroczyście ochrzczą swój jacht, zwodują i sprawdzą jego sterowność na wodzie. Na końcu zorganizujemy regaty na wodzie między wszystkimi załogami!

Imprezę można zorganizować w dowolnym miejscu w plenerze. Ze względu na charakter programu preferujemy plażę lub nabrzeże jeziora. Ciekawą możliwością jest także zlicytowanie lub przekazanie na cele charytatywne wykonanych przez uczestników łodzi.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...