fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

IMPREZA PIRACKA

Przed Wami Impreza Piracka!

Wieczorową porą do miasta przypłynął Kapitan Tobiasz. Załoga zdziesiątkowana w trakcie licznych abordaży, nie radzi sobie już w dalszej pirackiej żegludze. Dlatego też Kapitan potrzebuje nowych załogantów, którym dobrze zapłaci złotem za pomoc na jego krypie.

Stara tawerna, a w niej pirackie flagi, stare żagle, lampy naftowe, liny, beczki, kotwice i sieci, a na ścianach stare mapy i zdjęcia marynistyczne. To właśnie wieczór piracki, podczas którego spotkacie się z Kapitanem Tobiaszem!

Czy jesteście gotowi na to, aby zostać piratami?

Przy wejściu do Tawerny powitają Was piraci. Rekruci przydzieleni zostaną do kilku drużyn, których celem będzie wcielenie się do załogi Tobiasza i zgromadzenie, jak największej ilości złota. Od tej pory drużyny będą rywalizować miedzy sobą, biorąc udział w pirackich i marynistycznych zabawach i konkursach. Wszystkie będą mieć na celu przyuczenie do pirackiego życia, w którym wszystkie chwyty są dozwolone!

W punkcie kulminacyjnym imprezy Kapitan Tobiasz wybierze swoich załogantów, a zgromadzone złoto wymieni na piracki skarb! Pomiędzy aktywnościami będziecie biesiadować przy stołach oraz bawić się na parkiecie tawerny. Każdy indywidualnie będzie mógł także gromadzić dodatkowe złoto, biorąc udział w grach logicznych organizowanych przez piratów.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...