fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

IMPREZA HAWAJSKA

Przed Wami Impreza Hawajska, która zabierze Was w podróż na hawajską wyspę Maui – pełną słońca, owoców, pozytywnej muzyki i osobliwego tańca!

Kwiaty, palmy, słomiane parasole, klimatyczna scenografia, ciepłe kolorowe światło i gorąca muzyka to sceneria, która bez wątpienia przeniesie Was na Hawaje, bez konieczności wyjazdu za granicę. Traficie do jednego z czterech rdzennych plemion zamieszkujących wyspę. Jako tubylcy weźmiecie udział w różnych klimatycznych zabawach i konkursach. Będziecie nie tylko rywalizować między sobą, ale także aranżować wspólną, międzyplemienną zabawę. Zachęcamy Was również do skorzystania z możliwości organizacji strojów!

Wieczór Hawajski będzie się składał z kilku części. Każda z nich poprzedzona będzie krótkim wstępem naszego prowadzącego o kulturze, atrakcjach, zwyczajach i tradycjach. Każda odsłona okraszona będzie krótkim występem tancerki hula, który zaangażuje do tańca publiczność.

Plemiona sprawdzą swoje siły m.in.: w dzikim tańcu, rzucie kokosem, łowieniu ryb, cięciu ananasa, czy miksowaniu najbardziej egzotycznego koktajlu. Do Waszej dyspozycji może być także hawajskie atelier fotograficzne oraz przepyszny poncz, którego źródło nigdy nie wysycha!

Niech impreza trwa do późnych godzin nocnych, a nasz DJ zadba o pozytywne wibracje!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...