fbpx

Karnawał Disco Fever! Afro, cekiny i kolorowe światła!

Karnawał Disco Fever w Starym Maneżu!

Karnawał Disco Fever. Jeden z naszych klientów zgłosił się do nas z prośbą o organizację imprezy karnawałowej dla około 300 osób.

W związku z tym, że miało to być spektakularne wydarzenie, oprócz zaproponowania tematu imprezy przebieranej, mieliśmy także zająć się poleceniem wyjątkowego miejsca pasującego do tematu wiodącego.

Wybór padł na Disco Fever, a miejsce jakie wybraliśmy to prestiżowy Stary Maneż!

Salę Koncertową przystroiliśmy winylami, gramofonami, kasetami oraz grafikami z lat 70′ i 80′, stworzyliśmy pokój tematyczny (z grami) oraz pokój UV, a w rogu sceny stanął „maluch”. Profesjonalne oświetlenie i kula dyskotekowa dopełniły całość i stworzy niesamowity klimat.

Większość gości przygotowała wspaniałe przebrania, a dla innych przygotowaliśmy klimatyczny gadżet. Zanim zaczęliśmy zabawę na całego na uczestników czekał poczęstunek, fotobudka, foto atelier oraz pokoje z grami. Następnie zaczęliśmy prawdziwe Disco! Główną atrakcją były warsztaty i konkursy taneczne prowadzone przez profesjonalnych tancerzy. Co jakiś czas nasz konferansjer przerywał warsztaty, aby poprowadzić konkursy tematyczne. W kulminacyjnym punkcie imprezy wybraliśmy Królową i Króla Disco, a organizator zapewnił atrakcyjne nagrody. Goście pozostali na parkiecie jeszcze długo!

 

Wysyłam...