fbpx

Impreza Hawajska dla firmy Interhandler

Niektórzy twierdzą, że Pomorze to polska Kalifornia. Trudno uwierzyć w to zimą, kiedy na zewnątrz panują minusowe temperatury i wszędzie panoszy się oziębiający śnieg. Jednak nasza agencja znalazła sposób na zwalczenie tego problemu i opracowała program wieczornej imprezy integracyjnej, która przenosi uczestników na wyspę Maui w odległe Hawaje…

Cel:
Pogłębienie integracji całego zespołu oraz kreacja imprezy z atmosferą, która pozwoli pracownikom się zrelaksować.

Efekt:
Uczestnicy imprezy – pracownicy firmy Interhandler JCB w otoczeniu odpowiedniej dekoracji, strojów oraz konferansjera szybko poczuli klimat hawajskich wakacji. Wyświetlane na ścianach surferskie filmy i specjalnie przygotowana sceneria pozwoliły przenieść się w znacznie cieplejszy klimat niż ten za oknem. Efektu dopełnił charyzmatyczny szaman (w tej roli konferansjer), który wraz z DJ-em zachęcili wszystkich uczestników do udziału w konkursach i do szalonych tańców na parkiecie. Te z kolei odbyły się pod okiem profesjonalnej instruktorki, która nauczyła uczestników hawajskiego tańca Hula.

Podsumowanie:
Cel został osiągnięty – impreza pracownicza zintegrowała zespół jeszcze bardziej i pozwoliła zapomnieć na chwilę o zawodowych obowiązkach oraz zimowej pogodzie.

Wysyłam...