fbpx

Imprezy integracyjne / Warsztaty integracyjne

Integracyjna Budowa Łodzi

Budowa łodzi – poznaj technikę, zbuduj i obrenduj własną łajbę!

Budowa Łodzi – to zajęcia team-buildingowe, które pozwolą Ci poznać odpowiedzi na pytania: co to jest kil, stępka, gdzie jest rufa a gdzie stewa dziobowa łodzi a po co jest potrzebna listwa odbojowa? Jaki kształt powinna mieć łódź aby nie zatonęła i jak sterować jachtem?

Odpowiedzi na te pytania spróbujemy znaleźć podczas integracyjnych warsztatów szkutniczych. Największą zaletą tej imprezy jest to, że efektem końcowym zespołowej pracy jest coś bardzo materialnego. Coś co można będzie przetestować na własnej skórze i coś na czego wygląd mamy wpływ.

Każdy zespół otrzyma plan, instrukcję oraz odpowiednio przygotowane  materiały, kombinezony i narzędzia za pomocą których zbuduje własną łódź. Choć sztuka szkutnicza łączy się z odpowiednią techniką każdy z zespołów będzie miał dużą dowolność jak jego łódź będzie wyglądała. Przy tym będzie miał pełną decyzyjność przy wyborze nazwy swojego jachtu. Jednak oprócz kolorów i imienia liczyć się będzie oczywiście to czy łódź nie zatonie zaraz po zwodowaniu. Nad tym czuwać będzie poświadczony szkutnik, który na bieżąco udzielać będzie rad i instrukcji.

Zatem po ciężkiej pracy z młotkiem, dłutem i heblem adepci szkutnictwa uroczyście ochrzczą swój jacht, zwodują i wypróbują jego sterowność na wodzie. Dla urozmaicenia imprezy można zorganizować regaty między wszystkimi załogami.

Imprezę można zorganizować w dowolnym miejscu – w plenerze. Ze względu na charakter aktywności my preferujemy plażę lub nabrzeże jeziora. Ciekawą opcją jest także zlicytowanie lub przekazanie na cele charytatywne wykonanych przez uczestników łodzi…

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...