fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Budowa mostów

Budowa Mostów, czyli konstrukcyjny teambuilding dla każdego!

Budowa Mostów to zajęcia teambuildingowe, które pomogą pokonać wszystkie podziały i doskonale zintegrują Wasz zespół! Na początku podzielimy Was na mniejsze zespoły, w których każdy będzie miał przypisaną swoją rolę. Waszym zadaniem będzie wspólne zbudowanie mostu, tak, aby przeprawić się przez rzekę.

W zespołach otrzymacie określony budżet, podstawowe materiały, specjalne kombinezony i niezbędną wiedzę. Sposób rozdysponowania pieniędzy będzie zależeć od Was samych, ponieważ oprócz możliwości zakupu materiałów będziecie mogli je uzyskać wykonując dodatkowe zadania. Ważne, żeby Wasze dzieło było na tyle stabilne, aby cała drużyn zdołała przetransportować się na drugi brzeg

Nad całością będzie czuwała doświadczona ekipa konstruktorów z profesjonalnym cieślą na czele! Wygrywa ta drużyna, której most zdobędzie najwięcej punktów w kilku wyznaczonych konkurencjach. Będzie brana pod uwagę ekonomia, estetyka, skuteczność, stabilność i pomysłowość, a zaoszczędzone pieniądze na pewno się przydadzą!

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...