fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Pokaz iluzji – magiczna integracja

W świecie iluzji

Jeśli chcesz, aby organizowana impreza firmowa miała magiczny i niezapomniany charakter – zaproś iluzjonistę, który będzie wiedział co zrobić, aby oczarować swoją widownię. Pokaz iluzjonisty może stać się dodatkiem do każdej imprezy o charakterze integracyjno – rozrywkowym lub też stanowić jej główną część.

Proponujemy różne formy pokazu:

Pokaz iluzji scenicznej (Stand-Up Magic):

W czasie przedstawienia widzowie biorą czynny udział w pokazie, w tle gra muzyka, a na sali słychać salwy śmiechu dobrze bawiących się widzów. Panuje tam rozluźniona atmosfera, która procentuje także po pokazie.

W programie m.in. etiuda iluzjonistyczna pod muzykę, pojawianie pieniędzy z ucha widza, łączenie chińskich obręczy przez widzów, uwalnianie się z kajdan, możliwość sprawdzenia własnych sił w sztuczkach, a także wiele innych trików, które można dobierać indywidualnie.

Pokaz mikroiluzji (Close-Up Magic):

Dla niedowiarków specjalny pokaz efektów magicznych tuż przed ich oczami. Każdy może sprawdzić rekwizyty przed i po pokazie. Wśród nich są przedmioty codziennego użytku (karty, monety, sznurki, pierścionki, banknoty, zegarki itp.) Widzowie z bliska obserwują jak przedmioty zmieniają kształty, lewitują, znikają i pojawiają się w dziwnych miejscach.

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest wykonanie obu występów – scenicznego i mikroiluzji – podczas jednego spotkania. Czas pokazów oraz repertuar jest indywidualnie dobierany w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...