fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Programy artystyczne

Występy artystyczne znane z programów TV

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE znane z programów TV

Występy artystyczne są doskonałym uzupełnieniem każdej imprezy integracyjnej. Mogą również stanowić ich główną część. W ślad za aktualnymi trendami oferujemy atrakcje przygotowane przez postaci znane z programów telewizyjnych! Uczestnicy programów typu „Talent show” sprawią, że Państwa impreza pozostanie w pamięci publiczności na długo.

WYSTĘP KOMIKA – ILUZJONISTY

Jeżeli chcesz by zorganizowana przez Ciebie impreza miała magiczny i niezapomniany charakter – zaproś iluzjonistę, który będzie wiedział, co zrobić aby oczarować swoją widownię. Artysta z wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie uczestnik takich programów jak „Mam talent” może stać się „strzałem w 10-tkę” podczas imprezy integracyjnej. Showman – iluzjonista przygotowuje program, w którym między innymi przeciska się przez rakietę tenisową lub żongluje maczetami! Iluzja może być przygotowana pod indywidualne potrzeby wydarzenia. Jest to niezwykłe show, które zachęca do bezpośredniej interakcji i angażuje całą publiczność.

PANTOMIMA

Ten rodzaj niezwykłego przedstawienia, w którym aktor nie używa głosu, uświetni niejedną imprezę wieczorną. Widowisko, w którym tylko za pomocą gestów i mimiki, niezwykle pobudza wyobraźnię i z pewnością zapadnie w pamięć każdego uczestnika występu. Co więcej, pantomima jest językiem międzynarodowym, bowiem emocje w każdym języku są takie same. Połączenie tańca, teatru, kabaretu, cyrku i wielu innych atrakcji artystycznych to ciekawy sposób na wyjątkowe spędzenie czasu. Do takiego występu możemy przemycić też elementy dotyczące Twojej firmy, produktu, sloganu – każdy występ możemy dostosować specjalnie do Waszych potrzeb. Pantomima to gwarancja pokazu na najwyższym poziomie!

PIASKOWE ANIMACJE

Piaskowe animacje to niezwykłe, wzruszające do łez historie tworzone na oczach widzów. Artysta „rysuje” piaskiem, co w finalnie tworzy niezwykły efekt animacji. Każdy uczestnik tego spektaklu ma możliwość delektowania się obrazami pokazanymi przez projektor. Ten występ artystyczny jest bardzo uniwersalny. Za pomocą piaskowych animacji można opowiedzieć historię firmy, przedstawić nowy produkt, złożyć podziękowania – jednym słowem ta atrakcja podkreśli wyjątkowość każdego okazji. Całość tego oryginalnego show potęguje dedykowana muzyka. Scenariusz dopasujemy do Twoich potrzeb! Jedno jest pewne –występ ten pozostawi niesamowite wrażenia w pamięci widzów!

POKAZ I WARSZTATY LALKARSTWA

Niszowa i oryginalna atrakcja, która pojawiła się w Polsce za sprawą programów typu „Talent Show” i od razu zdobyła serca różnych publiczności. Pokaz artystyczny z użyciem lalek może stanowić uatrakcyjnienie każdego wieczoru. Scenariusz oraz oprawa muzyczna jest dopasowana do okazji i potrzeb firmy. Świetnie sprawdzają się też warsztaty tworzenia lalek – jest w stanie wykonać ją każdy niezależnie od wieku czy zdolności. Można stworzyć maskotkę firmową, która będzie miała niezwykłą siłę przekazu.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie Wasze sugestie! Skontaktuj się z nami, a stworzymy event specjalnie dla Ciebie. Jeżeli są artyści, których bardzo chcielibyście ujrzeć na swoim evencie, a nie są ujęci w naszej ofercie – nie jest to przeszkodą! Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Twoje oczekiwania i stworzyć niezapomniany event…

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...