fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Programy artystyczne

Hipnotyczne show – doświadcz lewitacji!

Hipnotyczne show to niesamowite przeżycie, które na długo pozostaje w Waszej pamięci!

Hipnotyczne show to widowisko pełne zaskakujących zjawisk i nieoczekiwanych zwrotów. Aby show nabrało jeszcze większej realności bohaterami pokazu staną się osoby z publiczności. Dzięki swoim ukrytym zdolnościom staną się medium i centrum dalszych wydarzeń.

Całego pokazu nie da się streścić w dwóch zdaniach. To niesamowite show, które trzeba przeżyć na własnej skórze. W związku z tym za każdym widzowie doznają wielu niezapomnianych wrażeń i doświadczają między innymi: lewitacji, chodzenia boso po szkle czy rzucania nożami w nagie ciało.

Elementem kulminacyjnym jest „most kataleptyczny” – hipnoza, podczas której reprezentowana jest ogromna siła i moc koncentracji ludzkiego umysłu. Hipnotyzer wybiera kilku ochotników spośród publiczności, którzy stają się bohaterami show. Następnie showman „zawiesza” zahipnotyzowaną osobę pomiędzy oparciami dwóch krzeseł. Ciało uczestnika staje się tak usztywnione, że można stanąć na klatce piersiowej, nie robiąc najmniejszej krzywdy zahipnotyzowanej osobie.

Ten program zapewni Wam niesamowite przeżycia i uatrakcyjni imprezę. Gwarantujemy dobrą zabawę, ciekawe doznania i  dużo pozytywnej energii. Wszystkie elementy widowiska są zupełnie bezpieczne i prezentowane z dużą dawką humoru.

Zaskocz swoich gości wyjątkowym przeżyciem, które pozostanie w ich pamięci przez długie miesiące!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...