fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Programy artystyczne

Improwizacje kabaretowe

Idealny pomysł na artystyczną część wieczoru to improwizacje teatralno-kabaretowe. Będzie to wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy!

Improwizacje teatralno-kabaretowe to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Inspiracją dla nich są sugestie widzów. W ten sposób publiczność ma bezpośredni wpływ na spektakl – na jego scenariusz, gry i zadania. W zależności od sugestii, występ może zawierać elementy komiczne, dramatyczne, a często i absurdalne.

Improwizacje kabaretowe mogą przyjąć różne formy. Najpopularniejszą z nich są GRY IMPROWIZOWANE – czyli krótkie scenki-skecze (trwają ok. 5-10 min). Przed rozpoczęciem każdej z nich prowadzący objaśnia Wam zasady i wprowadzi w ich tajniki. Do każdej z gier potrzebne są pomysły widzów, np. jakie postaci mają brać udział w tej scence, w jakim miejscu ma ona się odbywać, jaki charakter ma dany bohater itp.

Najczęściej na scenie występuje 3-5 aktorów, dla których tłem jest żywy akompaniament.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...