fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

LATINO PARTY

„Jeśli nigdy nie tańczyłeś salsy na kubańskiej imprezie to nie wiesz, że żyjesz” – mawiają latynosi. Oni zabawę mają we krwi, więc zapraszamy Was na egzotyczną podróż do latynoskich krajów. Przed Wami Latino Party!

Stworzymy dla Was niepowtarzalny klimat pełen gorących rytmów, kolorów i zabawy. Będzie on obfitował w wiele niesamowitych atrakcji. Zapraszamy do zabawy z latynoskim zespołem, który rozgrzeje atmosferę do czerwoności! Podczas Latino Party będziecie mieli okazję nauczyć się kręcić biodrami w szalonym rytmie salsy, rumby i samby oraz wziąć udział w konkursach tematycznych. 

Wieczór Latynoski przygotowaliśmy z myślą o integracji Waszego zespołu, dlatego podczas tej przygotujemy zabawy, pokazy tańca i animacje taneczne!

Postaramy się, aby nasz DJ pomieszał przeboje latino z największymi hitami różnych epok. Natomiast konferansjer zręcznie poprowadził konkursy, aby każdy gość czuł się niczym na Kubie!

Impreza latynoska to również przepiękne dekoracje! Strefa chillout z leżakami, dmuchanymi fotelami i fajkami to tylko nieliczne elementy. Do tego palmy, parasole, kwiaty, egzotyczne owoce, wizualizacje i klimatyczne ścianki oraz wiele innych ozdób.

Do Waszej dyspozycji mamy także Foto Atelier lub Fotobudkę wyposażoną w gadżety.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...