fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

IMPREZA W STYLU LAT 70. i 80.

Przed Wami Impreza w stylu lat 70. i 80.! Dajcie się porwać gorączce sobotniej nocy i zostańcie Królem lub Królową Parkietu. Załóżcie dzwony, poprawcie afro i przenieście się do epoki, w której w dyskotekach dominowali ABBA i Boney M!

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zabierzemy Was do lat 70-tych i 80-tych ubiegłego stulecia: kolorowe światła, kula dyskotekowa, winyle, pokój UV, strefa chillout i przede wszystkim parkiet wypełniony muzyką wyselekcjonowaną przez naszego Disc Jockeya.

Czym byłoby Disco Fever bez zabaw integracyjnych? Specjalnie dla Was nasz konferansjer poprowadzi różne konkursy i zabawy w klimacie lat 70. i 80. Następnie wspólnie z Wami wybierze Króla i Królową Parkietu i wyróżni najlepsze przebranie. W połowie wieczoru profesjonalna para taneczna nauczy Was, jak wyginać śmiało ciało. Dodatkowo dla wszystkich szukających chwili oddechu przygotujemy strefę gier retro.

Aby utrwalić wspomnienia tej szalonej nocy zachęcamy do skorzystania z fotograficznych opcji dodatkowych tj.: fotobudki, atelier fotograficznego, czy profesjonalnego fotografa. Jak śpiewała ABBA „The Winner Takes It All” tak, więc będziemy pamiętać o nagrodach dla najlepszych!

Podczas Disco Fever gorączka gwarantowana!

Na parkiecie tłok straszliwy

Światła, dzwony i cekiny

BONEY M króluje wszędzie

Tej soboty DISCO będzie!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...