fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

HOLLYWOOD PARTY – GALA FILMOWA

Hollywood Party Gala Firmowa – „And the Prize goes to…”

Przejście po czerwonym dywanie w błysku fleszy to będzie tylko początek! Klimatyczny wystrój sali przypominający plan filmowy wprowadzi automatycznie status VIP dla wszystkich zaproszonych gości. Dekoracyjne oświetlenie spotęguje wrażenia – wkroczyliście właśnie do fabryki snów! Witamy w Hollywood, przed Wami Gala Filmowa!

Scenariusz imprezy oparty jest na tematyce filmowej, dlatego też wszystkie konkursy oraz animacje przeniosą Was do świata kina. Dzięki nim sprawdzimy także Waszą wiedzę z różnych kategorii np. aktorzy, muzyka filmowa, motywy z filmów i seriali oraz znane cytaty. To będzie jedyna w swoim rodzaju Gala Filmowa!

Następnie chętne osoby podzielimy na grupy, a każda z nich będzie odgrywała scenki filmowe przy użyciu kamer oraz innych niezbędnych atrybutów. Po wszystkim będzie czekać na Was prosty montaż filmów, a na koniec wielka gala z gwiazdami i rozdanie filmowych statuetek!

Kolejnym elementem, który nada tej nocy wyjątkowy charakter będzie unikalny i zaskakujący pokazy profesjonalnej pary tancerzy. Wykona ona różne choreografie bazujące na najsłynniejszych kinowych układach tanecznych.

Podczas całej imprezy będziecie brać udział w tematycznych konkursach oraz bawić się do największych hitów pochodzących z filmowych przebojów, o co zadba nasz niezastąpiony DJ!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...