fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Garaż Party, czyli wyjątkowa przestrzeń = wyjątkowa impreza!

GARAŻ PARTY

Znudziły Wam się już imprezy firmowe w sztampowych lokalizacjach? Szukacie wyjątkowej przestrzeni na swój kolejny event? Doskonale się składa! Mamy dla Was oryginalne rozwiązanie jakim jest GARAŻ PARTY-impreza w garażu!

Specjalnie dla Was możemy zaadaptować hotelowy/firmowy/sklepowy garaż podziemny na wspaniałe miejsce imprezowe. Jest to idealne rozwiązanie jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości i uzyskać efekt WOW!

Odpowiednio zaaranżowane oświetlenie bardzo ociepli surowe ściany garażu, profesjonalne nagłośnienie zapewni świetny dźwięk, a stoły… – stoły przygotujemy tak jak chcecie, w zależności czy ma być to wystawna gala, luźna impreza czy tematyczne show.

Tematykę imprezy możemy dostosować wedle Waszego uznania, choć doskonale wiemy, że w takim klimacie świetnie spisują się imprezy takie jak: Czar PRL, Disco Fever lub Telturniej Party!

Jest to idealne rozwiązanie dla małych jak i dla dużych grup, bo jedynym warunkiem jest znalezienie odpowiedniego garażu!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...