fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie

Gra miejska Władcy Bursztynu

Gra miejska Władcy Bursztynu

Gra miejska Władcy Bursztynu pozwala poznać Trójmiasto w oryginalny sposób. Integruje grupę, a także promuje gdańskie symbole turystyczne. Kapitan Tobiasz zawinął wraz ze swoją załogą do portu, po drodze do włoskiej Akwilei. Po zakrapianej rumem wizycie w mieście, nie tylko zgubił bursztyn, ale także pogubił swoich załogantów

Waszym zadaniem będzie znalezienie drogocennego kamienia i dostarczenie go do umówionego miejsca kupcom, podróżującym Bursztynowym Szlakiem. Zadanie to jednak nie będzie łatwe. Aby dotrzeć do miejsca wymiany będziecie musieli rozwiązywać zagadki i wykonywać zadania. Na swojej drodze spotkacie piratów, którzy będą posiadać cenne informacje i sprawdzą Wasze umiejętności.

Czy uda się dołączyć do załogi Kapitana Tobiasza? To wszystko zależy od Was!

Ze względu na swoją uniwersalność, grę możemy przeprowadzić na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Gra miejska „Władcy Bursztynu” – to oferta nagrodzona w konkursie na najlepszy produkt turystyczny Gdańska. W 2009 roku otrzymaliśmy za nią nagrodę od Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...