fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Integracja na statku pirackim

Zapraszamy Państwa na imprezę, podczas której zapoznacie się Państwo z bogatą historią Gdańska jak i morskim klimatem naszego regionu. Na grupę czekać będzie statek stylizowany na XVII wieczny galeon, który zabierze grupę na rejs np. z Gdańska do Sopotu i z powrotem, połączony z uroczystą kolacją.
Tego wieczoru statek będzie do Państwa dyspozycji na wyłączność. Podczas rejsu goście zobaczą miejsca związane z historią miasta, o których przewodnik opowie kilka ciekawostek. Będą to: Stocznia Gdańska, Twierdza Wisłoujście oraz Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II WŚ.
Potem grupa wypłynie już na szerokie wody Zatoki Gdańskiej w kierunku Sopotu. Rejs w dwie strony trwa ok.3h. Jeżeli grupa będzie zainteresowana będzie również możliwość zacumowania przy molo.

Aby umilić czas podczas rejsu przygotowaliśmy także program integracyjno – rozrywkowy. Goście wezmą udział w grach i zabawach marynistycznych (chrzest morski, przeciąganie liny, wbijanie gwoździ, wiązanie węzłów itp.). Każdą imprezę można urozmaicić występem zespołu szantowego lub eleganckiego składu Jazzowego.
Ciekawą opcją dodatkową jest organizacja abordażu i aranżacja porwania kilku gości szybkimi motorówkami typu RIB, które zaatakuja statek podczas płynięcia.Cały program prowadzony będzie przez ucharakteryzowanych animatorów – piratów.
Oczywiście na pokłądzie statku jest możliwość zorganizowania eleganckiego menu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...