fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Gra miejska Czar PRL-u

Gra miejska Czar PRL-u – rozgrywka będzie toczyć się na terenie Gdańska. Podzielimy Was na 5-osobowe zespoły, które będą musiały odnaleźć wyznaczone punkty. Pomogą Wam w tym mapy, zagadkowe teksty, zdjęcia oraz inne gadżety. Do Waszych zadań będzie należeć odnalezienie miejsc w Gdańsku i poznanie ich funkcji w okresie PRL-u. Na swojej drodze odnajdziecie charakterystyczne dla tych czasów postacie, więc niech nie dziwi Was widok pani z papierem toaletowym, cinkciarza, czy kobiety z kiszonymi ogórkami.

W cały scenariusz wplecione są liczne elementy związane z Solidarnością, a także propagandowe hasła ówczesnego rządu. W trakcie gry miejskiej będziecie mieli okazję spotkać postacie związane z opozycją w latach komunizmu. Charakter gry to obraz „tamtych czasów” widziany w krzywym zwierciadle z lekką ironią i dość dużym dystansem! Dla drużyn, które zdobędą największą ilość punktów przygotowaliśmy nagrody oddające klimat tamtych czasów.

Miejscem rozgrywki jest Gdańsk Główny, tereny postoczniowe i Główne Miasto, ale grę możemy zrealizować również na terenie Gdyni.

Scenariusz gry można uatrakcyjnić ciekawymi elementami z epoki, takimi jak: przejazd Nysą, Ikarusem i akcją ZOMO. Zachęcamy także do odwiedzenia Europejskiego Centrum Solidarności.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...