fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Smaki Gdańska – kulinarno-historyczne zwiedzanie

Smaki Gdańska – kulinarno-historyczne zwiedzanie

Gdańsk zawsze był i do dzisiaj jest Miastem Wolnym. Dlatego właśnie tu – w mieście Hanzy, krzyżowały się kiedyś europejskie szlaki handlowe i zamieszkiwali znani Europejczycy przeróżnych nacji.

Zapewne niejedna pani domu, czy szef dworskiej kuchni wzbogacali swoje przepisy nowinkami. Docierały one do nich z Holandii, Anglii, Francji, czy od sąsiada dbającego o koszerność swoich potraw.

Smaki Gdańska – kulinarno-historyczne zwiedzanie to wędrówka przez gdańską historię. Zapoznacie się z nią przez pryzmat dawnych i niedawnych smaków oraz zapachów Wolnego Miasta. Zatem cofnijmy się do Złotego Wieku XVI, zajrzyjmy w nieodległy czas PRL-u, czy poszukajmy pozostałości kuchni staropolskiej.

Planszą gry będzie Główne, Młode i Stare Miasto wraz z najciekawszymi zabytkami i urokliwymi uliczkami. Gracze podzieleni na 4-5-osobowe zespoły będą musiały odnaleźć recepturę gdańskiego likieru Goldwasser. Zadaniem każdej drużyny będzie odnalezienie informacji w starej, nieco zniszczonej książce kucharskiej, posługując się mapą Gdańska. 

Podczas spaceru odwiedzicie kilka wyszukanych, lokalnych restauracji i knajpek, gdzie degustować będziecie różne potrawy i napoje oraz własnoręcznie ulepią pierogi.

Jedno jest pewne – podczas tej niezwykłej wędrówki nie tylko napełnicie swoje żołądki, ale i zaspokoicie głód informacji!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...