fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Teleturniej Party, czyli telewizyjne show!

TELETURNIEJ PARTY

Teleturniej Party. Każdy z nas marzył kiedyś o wzięciu udziału w popularnym teleturnieju, w którym do wygrania była wielka kasa i uścisk ręki prowadzącego.  Jednak tylko niewielu z nas dostąpiło zaszczytu pojawienia się po drugiej stronie szklanego ekranu. Dziś to wszystko może się zmienić! Pozwól nam się przenieść do kolorowego świata teleturniejów, gdzie oślepiające światła jupiterów sprawią, że  poczujesz się jak w studio prawdziwego show!

Podczas imprezy Goście będą mogli wziąć udział w trzech znanych teleturniejach: Milionerzy, Koło Fortuny i Familiada. Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na grupy, w których to będą wybierać delegatów do poszczególnych konkurencji. Natomiast całość z uśmiechem i gracją poprowadzi profesjonalny aktor, który niczym Kammel(eon) wcielać się będzie w role znanych prowadzących.

Teleturniej Party to program, w którym warto wygrywać! Zdobyte pieniądze będzie można wymieniać na nagrody w barze. Co ważne, pytania konkursowe można układać wg własnego uznania. Tak aby dotyczyły wybranej branży, dziedziny, firmy, czy też osób. A to wszystko podane ze smakiem i z dużą dawką poczucia humoru!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...