fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Mega Obraz – idealny pomysł nie tylko na Święta

Mega Obraz

Szukacie ciekawego i nietuzinkowego sposobu na imprezę integracyjną, z której wspomnienia będziecie mogli zabrać ze sobą nie tylko w głowie, lecz także w namacalnej postaci? To świetnie trafiliście! Stwórzcie wspólnie MEGA OBRAZ!

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają płótno i zestaw farb. Zaraz potem odbędzie się losowanie, w wyniku którego uczestnicy otrzymają wydrukowaną część malunku. Zadanie polega na namalowaniu wylosowanego obrazka na płótnie, w taki sposób by wraz z pozostałymi pracami tworzył spójne odwzorowanie całego dzieła. Liczy się czas i precyzja! W trakcie zadania uczestnicy mogą się komunikować, jednak każdy obraz może mieć maksymalnie dwóch autorów. Po zakończeniu zadania wszystkie dzieła zostaną połączone w całość. Z pewnością każdy z Was wpadnie w zachwyt widząc spektakularny efekt wspólnej pracy.

Taka zabawa jest doskonałym uzupełnieniem spotkań świątecznych i nie tylko… Na Wasze specjalne życzenie zaprojektujemy obraz dedykowany Waszej firmie np.: logo firmy ukazane na tle choinek, bądź pośród elfów pracujących w fabryce św. Mikołaja.
W trakcie zmagań gwarantujemy doskonałą atmosferę, uświetnioną melodiami świątecznymi i konferansjerem w stroju świątecznym.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...