fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Warsztaty Graffiti – poznaj sztukę uliczną

Warsztaty Graffiti to propozycja dla każdego, kto chciałby przez chwilę poczuć się miejskim artystą!

Warsztaty Graffiti poszerzą Twoją wiedzę o takie informacje jak: jakie są odmiany graffiti? Czym się różni tag od graffiti? Co w slangu grafficiarzy oznacza słowo cup lub backline? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie na naszych Warsztatach graffiti. Jednak tylko na teorii się nie skończy! Warsztaty będą polegały głównie na praktyce.

Jeżeli przechodząc obok imponujących dzieł street art’u, nie raz chcieliście złapać za puszkę farby i zostawić w przestrzeni miejskiej swój ślad to te warsztaty są właśnie dla Was!

Wszystko odbywać się będzie pod okiem doświadczonego i profesjonalnego artysty graffiti. To właśnie on wprowadzi Was w tajniki malowania sprayem i wytłumaczy podstawowe zasady grafficiarstwa. Następnie nastąpi kulminacyjna część imprezy – przenoszenie projektów na specjalnie przygotowaną ściankę lub podobrazia, które później zawisną w Waszym biurze!

Wspólne tworzenie dowolnego graffiti (np. związanego z identyfikacją wizualną firmy) mocno zintegruje grupę i zostawi namacalny ślad owocnej współpracy w postaci niezwykłego dzieła.

Na koniec przygotujemy jeszcze dla Was niespodziankę! Podczas warsztatów wykonamy profesjonalne zdjęcia każdej grupy i stworzymy z nich niezwykły kolarz. Zostanie on przekazany Wam w profesjonalnej ramie, jako namacalna pamiątka z tego wydarzenia.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...