fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Zwiedzanie Gdańska kajakiem

Zwiedzanie Gdańska kajakiem

Ponad 1000 lat temu na lokalizację miasta został wybrany teren między Morzem Bałtyckim, rzeką Motławą, a wzniesieniami kaszubskimi. Ludność Gdańska wykorzystała podmokłe tereny miasta i okolic nie tylko do transportu, ale także do celów obronnych miasta. Na przełomie XVI i XVII wieku powstały tu unikalne na skalę Europy fortyfikacje z potężnymi bastionami, które otoczono podwójną fosą. Dziś niewielkie pozostałości tych budowli, można opłynąć w ciekawy sposób – kajakiem.

Rejs kajakiem pozwali poznać Gdańsk z zupełnie innej strony. Jest to atrakcja turystyczna, która daje możliwość nietypowego zwiedzenia wcześniej niedostępnych dla turystów zabytków.

Wybierając tę opcję wsiądziecie w kajak, a nasz przewodnik w ok. 3 godziny pokaże Wam stolicę Kaszub, od strony Motławy – rzeki, która przyniosła bogactwo miastu.

Podczas wycieczki zwiedzicie najciekawsze atrakcje Gdańska od strony wody, gdzie można zobaczyć m.in. Zieloną Bramę, Żurawia, Bramę Mariacką, Targ Rybny, czy Centralne Muzeum Morskie z Sołdkiem na czele. Dodatkowo w klimat historii Wolnego Miasta wprowadzą Was zabytkowe spichlerze na Wyspie Ołowianka, słynna Stocznia Gdańska i Westerplatte.

Istnieje także możliwość zorganizowania spływu kajakowego wraz z ogniskiem – na Kaszubach, Mazurach, gdziekolwiek chcecie!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...