fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Trójmiasto na rowerze

TRÓJMIASTO NA ROWERZE

Trójmiasto na rowerze. Wycieczkę rowerową rozpoczynamy w centrum Sopotu tuż koło symbolu tego miasta  – czyli najdłuższego (512 m) w Europie drewnianego molo. Tu po instrukcjach naszego przewodnika i kilku informacjach o otoczeniu ruszamy w drogę. Jedziemy ścieżka rowerową wzdłuż morza. Mijając sopockie restauracje, kawiarnie, urokliwe pensjonaty i inne secesyjne zabudowania willowe wjedziemy do Gdańskiej dzielnicy Jelitkowo. Tu charakter otoczenia zmieni się szybko. Początkowo jechać będziemy przez miejski park spacerowo – rekreacyjny, który rozciąga się przez dzielnicę Przymorze aż do Brzeźna – kąpieliska, gdzie przy molo zrobimy przerwę.

Dalsza trasa nabierze charakteru miejskiego i przebiegać będzie przez Wrzeszcz – dzielnicę, w której mieszkał Guenter Grass i prowadzić będzie do samego centrum starego miasta. Tutaj przejedziemy koło największego młyna wodnego w średniowiecznej Europie, obejrzymy Ratusz Staromiejski i mijając główne miasto dojedziemy do miejsca dziś trochę zapomnianego przez turystów – do nowożytnych umocnień Gdańska. Ta ciekawa sieć bastionów otoczonych opływem Motławy stanowi unikatową wartość miasta  a gdy wdrapiemy  się na bastiony ukaże nam się widok na początek Żuław Wiślanych.

Został jeszcze tylko powrót do Głównej części miasta, które wcześniej minęliśmy i zwiedzanie najbardziej reprezentatywnej części Gdańska. Ten ostatni etap zwiedzimy już piechotą a spacer obejmie ul. Długą i Długi Targ, ul. Mariacką, Długie Pobrzeże – czyli wszystko co w Gdańsku zobaczyć należy!

Oczywiście jest to tylko sugerowana trasa – którą dostosowujemy wedle Waszych potrzeb.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...