fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Rekreacyjne wyścigi smoczych łodzi

Do zabawy w formie zawodów – regat smoczych łodzi stanąć mogą maksymalnie cztery załogi złożone nawet z największych laików i beztalenci sportowych. Zdrowa rywalizacja podczas teambuildingu wzmacnia integrację a ten charakter aktywności jest idealny do nauki pracy i współpracy w grupie!

Każda załoga – osada liczy 22 osoby – 20 osób to wioślarze- amatorzy. W każdej załodze zasiada tez sternik i bębniarz. Są to profesjonaliści z Klubu Wodnego, którym ten sport nie jest obcy.

Wyścigi „smoczych łodzi” zaczęły przekształcać się w dyscyplinę sportową w latach 80. XX wieku. Wciąż zyskują na popularności.

Łodzie, których genezę trudno jednoznacznie ustalić, korzeniami sięgają ponad dwóch tysięcy lat. Istnieją co najmniej dwie teorie na temat początków smoczych łodzi, pewne jest natomiast, że  wywodzą się z Chin.

Obecnie w wielu krajach organizowane są regaty i imprezy z mistrzostwami świata włącznie.

Współczesne najbardziej popularne łodzie z głową smoka na dziobie i ogonem na rufie mieszczą 22 osoby.

Nasza propozycja organizacji rekreacyjnych regat smoczych łodzi to także kontakt z żywiołem. Dlatego całe wydarzenie zabezpieczane jest przez WOPR na motorówkach a w pogotowiu stoją zawsze medycy.

Regaty najłatwiej zorganizować jest nam w centrum Gdańska na Motławie na odcinku Zielony Most – Żuraw. Dzięki temu może stać się to widowiskiem dla turystów przechadzających się po Długim Pobrzeżu a ich aplauz dodać może kolejnych emocji samych zawodników.

Po regatach istnieje możliwość organizacji imprezy w stylowym klubie morskim z dobrą szantową muzyką.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + - - - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...