fbpx

Studytour Rowerem i Kajakiem przez Trójmiasto

Przedstawiciele biur podróży, hoteli, firmy zajmującej się żeglugą morską, przewodnicy i piloci a także pracownicy referatu turystyki UM Gdańsk, Informacji Turystycznej oraz przedstawiciele mediów – to wszyscy uczestnicy naszego studytour.

Dnia 22.04.2008 o godzinie 9.30 zebrała się sama „trójmiejska śmietanka towarzyska branży turystycznej”. Celem spotkania było poznanie dwóch innowacyjnych produktów turystycznych organizowanych przez nasze Biuro Podróży – JOYTRIP.PL.

Mowa tu o zwiedzaniu Trójmiasta na rowerze oraz poznaniu Gdańska od strony Motławy – czyli zwiedzaniu Gdańska kajakiem.

Część rowerowa „Nieodkryty Sopot & Zapomniany Gdańsk” – to autorska trasa przebiegająca od Sopotu do Gdańska i obejmująca najciekawsze atrakcje obu miast. Trasa kajakowa to trasa zaczynająca się i kończąca w Klubie Kajakowym  Żabi Kruk i przebiega obok Zielonej Bramy, Żurawia, Gdańskiej Mariny, Wyspy Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Obydwie części programu były uzupełniane informacjami historycznymi przekazywanymi przez licencjonowanego przewodnika.

Pogoda dopisała, program zrealizowany w 100 %, uczestnicy zadowoleni i opaleni – czyli wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Mamy nadzieję, że ta impreza przybliżyła charakter programów organizowanych przez nasze Biuro Podróży JOYTRIP.PL . Zachęcamy do korzystania z naszych usług, które zgodnie z tym co prezentowaliśmy są innowacyjne i ciekawe. Dziękujemy także Panu Piotrowi Dzik za gościnę w swojej „Pierogarni u Dzika” – polecamy – znakomita kuchnia!

Poniżej zdjęcia z wycieczki!

Wysyłam...