fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Wieczór z Sommelierem – spotkanie pełne smaku i aromatu

Wieczór z Sommelierem – spotkanie pełne smaku i aromatu

Wieczór z sommelierem to idealny sposób na eleganckie uatrakcyjnienie każdej kolacji.
Nasz doświadczony sommelier przeniesie Was w świat jednego z najstarszych trunków świata – wina. Podzieli się z Wami swoją wiedzą na temat wina podczas prelekcji, podzielonej na kilka odsłon.

Dowiemy się jak odważnie połączyć wino z różnymi daniami i w jakiej kolejności podawać różne wina. Do tego nie zabraknie informacji dotyczących odpowiedniego doboru kieliszków i zasad degustacji wina. Dodatkowo usłyszymy kilka ciekawostek dotyczących uprawy winorośli i samej produkcji wina oraz charakterystyki konkretnych szczepów winogron.

Nasz sommelier w łatwy sposób nawiązuje kontakt z Gośćmi, aranżuje odpowiedni klimat wieczoru i co ważne – zaraża swoją pasją.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...