fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Na piwo z Heweliuszem – spacer po gdańskich browarach

Na piwo z Heweliuszem – spacer po gdańskich browarach

To, że  Jan Heweliusz był znanym astronomem i konstruktorem lunet i innych narzędzi do pomiarów astronomicznych wie chyba każdy.  Nie każdy jednak ma świadomość, że ten Gdańszczanin był także browarnikiem – i to niemal od zawsze! Warzeniem piwa trudnili się także jego pradziad, dziad i ojciec. Dodatkowo ożenił się z Katarzyną Rebeschke, córką innego gdańskiego browarnika. Tradycja warzenia piwa w Gdańsku sięga zatem dalekiej historii i po pewnym zastoju obecnie wróciła z pewnym rozmachem do naszego Miasta.

Naszemu spacerowi przewodzić będzie znawca piwa – sam Heweliusz. Podczas całej wycieczki odwiedzimy i zwiedzimy klimatyczne knajpki warzące własne piwo. W każdym miejscu będziecie mogli spróbować różnych rodzajów piwa, które zależnie od sezonu, aktualnie oferować będzie browar.

Podczas Na piwo z Heweliuszem nie obędzie się także bez prelekcji zawodowego browarnika i rzecz jasna degustacji piwa w każdym z browarów! Nie zapomnimy także o odwiedzinach obowiązkowych atrakcji turystycznych Gdańska zlokalizowanych przy Drodze Królewskiej, Długim Pobrzeżu i urokliwej ulicy Mariackiej. W ramach wycieczki będą na Was czekać także zagadki i animacje związane z bursztynem, likierem Goldwasser, tabaką kaszubską. Będą one organizowane przez naszych animatorów w odpowiedniej charakteryzacji.

Nasz przewodnik Heweliusz oprócz wiedzy, przekaże gościom pamiątki w postaci butelki regionalnego piwa i podpiwku do przygotowania w domu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...