fbpx

INTEGRACYJNA MASZYNA GOLDBERGA I KULTOWE ZWIEDZANIE

MASZYNA GOLDBERGA I KULTOWE ZWIEDZANIE!

Maszyna Goldberga i Kultowe Zwiedzanie. Dla jednego z naszych Klientów, który tą realizacją powrócił do nas po krótkiej przerwie przygotowaliśmy dwuczęściowy program integracyjno-turystyczny.

Dzień zaczęliśmy od hitu ostatnich miesięcy, czyli Efektu Domino-Maszyny Goldberga. Uczestnicy w mniejszych grupach współpracowali ze sobą w celu zbudowania swoich modułów Maszyny Goldberga. Na koniec musieli opracować wspólny sposób na ich połączenie i uruchomienie reakcji łańcuchowej. Jak widać na załączonych zdjęciach bawili się wszyscy, bez względu na płeć czy wiek.

Druga część dnia poświęcona była na zwiedzanie i poznawanie Gdańska. Lecz nie było to zwykłe piesze zwiedzanie. My postanowiliśmy zaproponować naszym Gościom alternatywę w stylu PRL z elementami gry miejskiej. Pod Hotelem Almond zameldowały się Kultowe Auta z epoki, którymi uczestnicy przemierzali piękne ulice Śródmieścia i Starego Miasta. Na swojej trasie spotykali postaci rodem z PRL’u, m. in. Cinkciarza, u którego wymieniali walutę. O Gdańsku przez krótkofalówkę opowiadał przewodnik jadący w aucie na szczycie kolumny, a zwieńczeniem był śledzik, który lubi pływać. 😉

Po wyczerpującym dniu cała grupa udała się na obiad zorganizowany przez nas w zaprzyjaźnionej Restauracji „Gdański Bowke”.

Podobne oferty:

Mechanizm Goldberga-Efekt Domino

Integracyjna Budowa Łodzi

Wysyłam...