fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Impreza na żaglowcu Dar Pomorza

DAR POMORZA – to trzymasztowy żaglowiec, zakupiony przez społeczność Pomorza dla szkoły morskiej w Gdyni jako jednostka szkoleniowa. Był to rok 1929, a dziś kilkadziesiąt lat później ta fregata oprócz statku muzeum odgrywać może także inną rolę, która na pewno spotka się z Państwa uznaniem.

Dar Pomorza jest idealnym miejscem na organizację imprez integracyjnych, uroczystych kolacji czy spotkań firmowych. Choć zabytkowa jednostka dziś już na dobre zacumowała w gdyńskim Porcie, to scenariusze naszych imprez z pewnością przeniosą uczestników w świat morskich opowieści i pirackich abordaży!

 

Proponujemy organizację klimatycznego wieczoru na pokładzie Żaglowca muzeum – Daru Pomorza. Do dyspozycji Gości mogą być muzealne pomieszczenia używane niegdyś przez marynarzy – a więc pomieszczenia, w których odnajdziemy ducha czasu.

Najbardziej ekskluzywną i reprezentatywną częścią jest Mesa Kapitańska znajdująca się na rufie fregaty. Tu istnieje możliwość organizacji imprezy dla maksymalnie 30 osób.

Kolejną możliwość organizacji spotkań daje nam Mesa Oficerska, w której także zmieści się kolejne 30 osób.

Dla większych grup, chcących zorganizować imprezę na żaglowcu proponujemy zorganizować wydarzenie typu Deck Party – czyli zabawę na otwartym pokładzie. Rozkładając odpowiednie zadaszenie na śródpokładzie Daru Pomorza, otwieramy możliwość organizacji bardzo wykwintnej kolacji na świeżym powietrzu wśród lin, masztów i żagli dla ok. 40 osób.

Wybierając formę bankietu niezasiadanego, żaglowiec Dar Pomorza na swych pokładach o długości ponad 80 metrów może przyjąć ok. 150 osób.

Podczas wszystkich rodzajów imprez proponujemy scenariusze oparte na pirackich wybrykach oraz grach i zabawach marynistycznych. Każdą imprezę można urozmaicić występem zespołu szantowego lub eleganckiego składu Jazzowego.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...