fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Integracja na Jachcie VIP

Zapraszamy na połączenie formuły spotkania biznesowego z rekreacją oraz podziwianiem trójmiejskiego wybrzeża od strony wody. Podczas naszych rejsów rekreacyjnych, pracownicy mogą zintegrować się i odprężyć przed ważnymi dla firmy wydarzeniami lub docenić ważnych Partnerów. Ważne rozmowy biznesowe będą przebiegać sprawniej i szybciej na pokładzie luksusowego jachtu Jeanneau Sun Odyssey 42 DS.

Odpowiednio duża przestrzeń w kokpicie oraz salonie zapewnia komfort przebywania na pokładzie. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu,
a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania na pełnym morzu. Są to obecnie najnowocześniejsze jednostki
w Polsce.

Wypłyniemy z mariny w Gdańsku Głównym i będziemy płynąć ok.3 godz.
w stronę Sopotu. Po drodze goście będą mogli zobaczyć miejsca związane z historią miasta, takie jak Stocznia Gdańska, Twierdza Wisłoujście oraz Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II WŚ. Po wypłynięciu na otwarte wody zatoki wiatr w żaglach poprowadzi nas w stronę sopockiego molo.

Integrację a dokładniej teambuilding możemy rozwinąć organizując regaty kilkoma jachtami typu VIP.  Takie wydażenie może odbywać się na Zatoce Gdańskiej lub rozlewiskach Wisły w okolicach Gdańska. Regaty morskie, które organizujemy mają w pełni profesjonalny i sportowy charakter.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...