fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

SUPERHEROES PARTY

Witamy na imprezie integracyjnej w świecie Marvel i DC Comics

To Impreza integracyjna przenosząca nas swoim klimatem wprost do komiksów i filmów Marvela i DC! Kto z nas nie zna dziś takich ponadczasowych herosów, jak Superman, Batman, Kapitan Ameryka, czy Wonder Woman? Każdy z nas na pewno marzył o wcieleniu się w postać superbohatera albo superbohaterki. Fascynowały nas ich nadludzkie supermoce, mrożące krew w żyłach przygody, żelazna odwaga, czy ratowanie świata przed złoczyńcami. Z nami możesz odkryć swoje supermoce i poczuć na jeden wieczór swoje nadludzkie siły!

Czy w Twojej firmie są superbohaterzy?

Kiedy myślisz o swojej firmie – jakiego superbohatera dostrzegasz? Jest wśród Was Wolverine, She-Hulk, SpiderMan, a może Loki, czy Deadpool?

Autorska wieczorna impreza integracyjna pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Czego można spodziewać się na imprezie integracyjnej SUPERHEROES PARTY

Klimatyczna scenografia, profesjonalna obsługa konferansjera w tematycznym przebraniu, fotobudka z dedykowanymi gadżetami oraz DJ serwujący muzykę filmową i nie tylko to jedynie początek tego, co wydarzy się podczas wieczoru SUPERHEROES PARTY. Czekają na Was także pokaż i lekcja tańca, wykonywane przez profesjonalną parę taneczną oraz tematyczny teleturniej z quizami poświęconymi superbohaterom i ich przygodom. Całość wieczoru dopełni profesjonalna obsługa animatorów oraz dedykowane akcesoria i gadżety.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...